Основні типи маркувального обладнання

Маркіратори та основні види

Зараз маркування грає як інформаційну роль як споживача, так обліку товарів виробника, а й необхідний елемент дизайну. Саме тому багато хто використовує нестандартні рішення маркування, навіть на невеликих виробництвах і навіть у сфері “hand-made”.

Типів маркувального обладнання досить багато, особливо з огляду на різні покращення та комплексну модифікацію стандартних видів. Але все ж таки виробники звертають увагу на “класику”, яка показала себе з боку якісного та універсального рішення щодо створення маркування. До основних типів, які найпопулярніші, ми можемо віднести:

  • краплеструминні маркіратори;
  • термоструминні маркіратори;
  • лазерні принтери.

Кожен із цих видів має ряд переваг і відповідних функцій для певного типу завдань.

Чим відрізняються один від одного і навіщо?

Капеструйні маркіратори працюють на основі чорнила, яке розпорошується безконтактно на поверхню виробу через сопло (головку) маркатора. Хоча цей тип і має витратний матеріал при використанні, нові моделі модифіковані вбудованими функціями економії чорнила, що дозволяє зменшити витрати виробництва. Заміна витратного матеріалу дозволяє використовувати різні типи чорнила (за умови, що чорнило сумісне з обладнанням). Так можна використовувати “невидиме” чорнило, харчове чорнило, чорнило різних кольорів. Капеструйні принтери досить універсальні, оскільки можуть залишати як текстову інформацію, так і графічну і підходять для друку на будь-якій поверхні.


Термоструминне маркувальне обладнання також досить популярне серед виробників. Перше, що варто сказати про цей тип – це висока роздільна здатність друку на будь-якій поверхні. Ви отримаєте якісне маркування, особливо якщо говорити про логотипи та різні типи коду, де це найбільш важливо. Термоструминні маркіратори працюють аналогічно за рахунок чорнила, але з використанням їх нагріву, щоб збільшити хімічні властивості та обсяг розхідника.

Лазерні маркіратори – це про довготривалий друк, що не стирається. Виробники відразу звертають увагу саме на цей тип маркувального обладнання, коли виріб спрямований на довготривале використання та постійно може піддаватися зовнішньому впливу. Такий спосіб друку використовують для твердої поверхні виробів, наприклад, пластик, дерево, гума, скло і т.д. Лазерні маркіратори працюють без використання розхідників, а способів “випалювання” маркування на поверхні. При правильному налаштуванні такого маркатора на виробничій лінії маркування буде акуратно нанесене без пошкодження виробу.


Підбираючи собі маркувальне обладнання, не забувайте відштовхуватися від головних цілей виробництва та рішень, які має принести маркіратор. Компанія Marking.in.ua допоможе визначиться вам з вибором, а також надасть всі можливі послуги з обслуговування маркувального обладнання на вашому виробництві.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!