Маркування на екструзії – дротах, трубах ПВХ (ПЕТ), профілях

Особливості маркування

Друк на екструзійних матеріалах досить важкий процес і залежить від багатьох факторів як самого виробу та матеріалу, так і умов виробництва. Якщо ми говоримо про сам матеріал, то важливу роль відіграє його колір, вигляд, форма, а також необхідні дані, які потрібно залишити на виробі.

Умови виробництва, при виборі маркатора, важливі не менше. Найчастіше, такі виробничі процеси йдуть поряд з високими температурами, надлишками мастил та матеріалів, змінами у вологості повітря, а також великою кількістю пилу, що може ускладнювати процес роботи маркувального обладнання та створювати деякі простої у роботі.

Який маркатор вибрати для друку на екструзії?

Насамперед, для такого типу виробництва варто вибирати тільки маркіратори з надійним нержавіючим корпусом, який зможе захистити внутрішні компоненти від надлишок пилу та попадання сторонніх частинок. Далі, якщо ваш вибір упав на струменевий маркиратор, варто звернути увагу на моделі з системою автоматичного промивання сопла та всього обладнання, оскільки потрапляння частинок пилу в сопло може бути частим явищем, варто відразу врахувати можливі простої при використанні людської праці.

А тепер розглянемо, який все ж таки маркіратор варто вибрати для друку на екструзії, а саме на проводах, трубах ПВХ (ПЕТ) і профілях. Ідеальним рішенням буде краплеструменевий маркіратор або лазерний.

Капеструйний маркіратор забезпечує друк швидковисихаючим і стійким до високих температур чорнилом. Тим більше, у вас завжди є можливість поміняти колір чорнила на інший залежно від кольору екструзії. Капеструйний маркіратор відмінно друкує на невеликій поверхні, залишаючи чіткий друк, а також на поверхні різної форми. Такий тип принтера пристосований до будь-яких умов роботи, тому проблем із можливими зовнішніми пошкодженнями не буде.

Лазерний маркиратор залишити акуратний друк, що не стирається на екструзії. Величезний плюс у тому, що не треба підлаштовувати обладнання під колір матеріалу, як надійдемо чорнило в краплеструминному маркіраторі. Процес йде за рахунок випалювання поверхні матеріалу, але навіть якщо ми говоримо про дроти, сам елемент пошкоджений не буде. При правильному налаштуванні лазерного маркатора процес друку буде швидким і якісним без можливого шлюбу.

Компанія Marking допоможе підібрати модель маркатора для друку на виробах з екструзії, що значно прискорить процес вашого виробництва та створить якісний друк.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!