Маркування на термозбіжній плівці. Основні правила та особливості

Особливості роботи з термозбіжною плівкою

Термозбіжна плівка – надійний і практичний матеріал, який повністю набуває форми вмісту. Під впливом високої температури плівка створює міцну оболонку, яка захищає виріб/продукт від зовнішнього пошкодження, сонячних променів, вологи та пилу. Сам матеріал за типом пластику практично не збільшує вагу та об’єм вмісту і є нетоксичним, що чудово підходить для харчових продуктів.

Використання цього матеріалу є максимально різноманітним. Його застосовують як для дитячих товарів, так і для будівельних. Термозбіжна плівка відіграє роль і первинної упаковки (наприклад, для круп, сипучих продуктів, хліба та інше) і вторинної упаковки, для створення партій замість великих коробок.

Такий вид упаковки також має кілька підвидів, які різняться за рівнем міцності, прозорості та усадки за високої температури.

Маркування на термозбіжній плівці

Найчастіше виробники вдаються до двох видів маркування на такому матеріалі. Перший вид – етикетки, які окремо створюються за допомогою маркатора та кріпляться на упаковку. Спеціальні маркіратори “етикеровщики”, здатні як самостійно створювати етикетки, а потім її клеїти на упаковку, так і клеїти вже заздалегідь готові етикетки.

Другий вид – краплеструменевий друк. Такий вид друку безконтактний і не зашкодить цілісності упаковки. На відміну від термоструминного друку, краплеструминний працює без нагрівання чорнила, що усуває можливість усадки на місці друку через перепад температури. Капеструйний маркиратор залишить чіткий напис, бату та інші дані з високою швидкістю та з мінімумом витрат витратних матеріалів. Якщо на етикетках найчастіше друкують штрих-код, для доступу до всієї інформації та через невелику ділянку етикетки, то краплеструминний друк дозволяє залишити будь-яку інформацію, починаючи з дат і аж до логотипу компанії.

Одним із представників якісного маркувального обладнання в Україні є компанія Marking. В асортименті компанії тільки найпопулярніші моделі відомих міжнародних виробників маркувального обладнання. Це допоможе вам не тільки створити якісний друк на ваших виробах, а й встановити безперервний виробничий процес.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!