Устаткування для маркування антисептиків

Особливості маркування антисептиків

Маркування антисептичних засобів провадиться, за стандартом, у процесі виробництва. Способи маркування залежать від типу упаковки, дизайну та обсягів виробництва. Антисептики маркують як печаткою на упаковці, і етикетками, але цей процес обов’язковий, оскільки відстеження цього товару проводиться у разі єдиної базі з допомогою коду, який зчитують з виробництва, до продажу.

Якщо антисептичні засоби є імпортними товарами, постачальнику на ринку України все одно необхідно промаркувати товар для оновлення даних.

Устаткування для маркування антисептиків

Як уже кажи, вибір способу маркування антисептиків залежить від багатьох факторів, розглянемо кілька різних ситуацій. Якщо ми говоримо про власне виробництво антисептичних засобів, то варто розглядати високоточні стаціонарні маркіратори, високу швидкість друку, особливо якщо ми говоримо про великі обсяги виробництва. Тут ідеально підійде краплеструменевий маркіратор. Такий тип маркатора має високу швидкість друку, якість, можливість надрукувати великий набір інформації, а також багато моделей повністю автоматизовані і не вимагають постійної участі оператора в роботі.

Якщо вам потрібно друк логотипу, штрих-коду або інших типів кодів, розгляньте варіант термоструминного маркатора. Вони мають високу роздільну здатність друку, без втрати швидкості роботи.

І краплеструменевий і термоструминний маркіратор здатний друкувати на будь-якій поверхні. Вони легко вбудовуються у виробничу лінію та пристосовані до великих обсягів роботи, нестандартних виробничих умов.

Стандартно антисептичні засоби виготовляються в упаковці з пластику різного типу. Це дає можливість використовувати і лазерні маркіратори, якщо вам необхідний довготривалий друк з мінімумом витрат на витратні матеріали. Навіть якщо пляшка антисептика зі скла, маркіратор впорається з печаткою. Лазерний маркатор Fastjet F8200, який постачає компанія Marking.in.ua здатний друкувати 6 типів штрих-коду, QR-код та багато іншої інформації у високій якості та пристосовано до друку на 5ти видах пластику.

Якщо у вас невелике виробництво, або ви займаєтеся постачанням імпортних товарів за невеликих обсягів, розгляньте ручні маркіратори. Вони не менш надійні та чудово підходять як для друку на самому товарі, так і для друку на вторинній упаковці – коробках, палетах.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!