7 причин взяти маркиратор в оренду, замість купівлі нового

Не кожен власник підприємства йде на ризики, купуючи одразу обладнання для свого виробництва. Багато хто боїться робити це на початковому етапі запуску виробництва, а для деяких це не доцільно.

Розглянемо, які ж 7 причин взяти маркиратор в оренду, а не купити новий:

  1. Ви не ризикуєте втратити вкладення, якщо виробництво не окупить себе. Зрозуміло, що оренда маркувального обладнання набагато дешевше за покупку. Якщо ви тільки відкриваєте своє виробництво і боїтеся йти на сильні витрати, вам буде ідеальним варіант оренди, адже так ви не витрачаєте кошти, які можуть окупити себе тільки в довгостроковій перспективі.
  2. Можливість спробувати різні типи маркіраторів. Якщо ви ще не визначилися, який тип або модель маркатора вам підходить більше, за допомогою оренди, ви можете випробувати кілька варіантів роботи і зробити вибір на основі явного результату у виробництві.
  3. Компанія Marking пропонує послуги оренди маркатора за індивідуальною вартістю для кожного клієнта. Укладання договору та суми оренди виходить із багатьох факторів, що дозволить вам регулювати весь спектр обслуговування.
  4. Якщо маркіратор, який ви орендуєте, зламається, співробітники поміняють його на інший за вашою згодою.
  5. Співробітники компанії підберуть для вас маркіратор та доставлять на виробництво.
  6. Проводиться повне встановлення маркатора у виробничу лінію та його налаштування.
  7. Ваших співробітників навчать роботі з маркіратором та елементарним технічним обслуговуванням, для його стабільної роботи. Вам не потрібно буде шукати сторонніх спеціалістів або відправляти співробітників на підвищення кваліфікації. Фахівці компанії Marking повністю проведуть інструктаж по роботі з маркиратором, технікою безпеки та навчать, як усувати можливі помилки.

Достоїнств взяти маркиратор в оренду достатньо, особливо у компанії Marking, адже ви отримуєте не тільки гарне обслуговування, а й лояльну систему співробітництва, яка повністю ґрунтується на потребах клієнта. Великий вибір маркіраторів різного типу в асортименті компанії допоможе знайти відповідний варіант саме для вас.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!