Тонкощі роботи з краплеструменевим маркіратором

Особливості роботи з краплеструменевим маркіратором

Капеструйні маркіратори є універсальними при маркуванні виробів та товарів. Вони якісно друкують бажану інформацію, працюють досить швидко і добре входять до ритму виробничої лінії. Для виробника – це висока доступність комплектуючих та розхідників, а також швидка окупність обладнання.

Особливості роботи краплеструминного маркатора полягають у кількох пунктах:

  • Умови у цеху, де знаходиться обладнання. Важливо розуміти, що не всі моделі пристосовані до певних умов виробництва. Є краплеструминні маркіратори, які відмінно працюють в умовах підвищеної вологості або температури, а інші навпаки, здатні створювати якісне маркування при низьких температурах.
  • Правильна інтеграція у виробничу стрічку. У кожного типу маркатора є своя швидкість друку – це кількість метрів друку за хвилину. При введенні маркіратора, для хорошого результату, важливо налаштувати стрічку на швидкість друку маркіратора, щоб маркування було на потрібному місці і не змащене.
  • Вибір якісного чорнила та розхідників. Якісне чорнило – це важливий пункт для створення довгострокового маркування на будь-якій поверхні. Звертайте увагу на швидкість висихання чорнила і їх сумісність з розчинником. Є фарби, що випускають під певні моделі маркіраторів. У такому випадку вони будуть ідеально підходити і витрата їх буде набагато меншою, ніж від дешевого аналога.
  • Здійснюйте своєчасний технічний огляд. Важливі частини краплеструминного маркатора – це сопло та гідросистема. Сопло може забиватися і знадобиться промивання в процесі експлуатації, а наявність поломки в гідросистемі можна визначити до серйозних наслідків і вдало усунути.

Де купити краплеструменевий маркіратор?

В Україні постачальників маркувального обладнання ставатиме більше з кожним днем. Рекомендуємо звернути увагу на компанію Marking. На сайті компанії представлені найпопулярніші моделі краплеструменевих маркіраторів із зручною системою управління та економічною витратою фарб. Ви можете побачити як нові, так і б/в маркіратори у відмінному стані від найпопулярніших світових брендів маркувального обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!