Як полагодити лазерний маркіратор своїми руками? Хто може допомогти з ремонтом?

Як полагодити лазерний маркіратор своїми руками?

У будь-якого маркувального обладнання трапляються тимчасові поломки через знос комплектуючих, неправильно експлуатації або через умови на виробництві. Будь-яку поломку лазерного маркатора можна усунути, особливо якщо виявити її вчасно. Але як це зробити своїми руками? Ніяк. Якщо ви не профільний фахівець у ремонті маркатора, а простий оператор або співробітник, який не знає повністю систему роботи лазерного маркатора – не варто цього робити. Справа в тому, що на відміну від струменевих маркіраторів, пристрій лазерних принтерів набагато складніший.

Навіть під час експлуатації є обов’язкові правила безпеки, які повинні дотримуватися співробітники, щоби не отримати виробничі травми. А “лізти” в лазерну установку ще ризиковано, тим більше, що для ремонту такого маркатора може знадобитися додаткове обладнання, якого у вас немає.

Поломки лазерних маркіраторів можуть бути абсолютно різні, наприклад:

  • поломка матриці системи;
  • поломка крокового двигуна, що потребує заміни;
  • несправність блоку високої напруги;
  • поломка оптичного елемента;
  • несправність шланга подачі повітря та багато іншого.

Максимум, що ви можете зробити самостійно на виробництві, за допомогою фахівця, який вам допоможе віддалено, це перекласти операційну систему іншою мовою, оновити драйвера або замінити блок живлення, якщо у вас є все необхідне для цього.

Хто може допомогти з ремонтом?

Варто звертатися до фахівців, які займаються виключно ремонтом маркувального обладнання. Зазвичай це компанії, які займаються продажем маркіраторів або суто ремонтом виробничої техніки.

Компанія Marking.in.ua, окрім продажу маркіраторів та надання послуг друку, займається і обслуговуванням маркувального обладнання будь-якого типу. Фахівці компанії приїдуть на ваше виробництво, заберуть у разі потреби обладнання в спеціалізовану майстерню і зроблять ремонт будь-якої складності. Усі послуги відбуваються за вашою угодою та заздалегідь обумовленою вартістю. Повна заміна комплектуючого проводитися в крайньому випадку і за згодою клієнта.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!