Чому не варто купувати дешевий маркіратор?

Чи варто заощаджувати на ціні маркіратора?

Маркіратори вже давно стали невід’ємною частиною будь-якого виробництва та багатьох компаній, які займаються не лише виробництвом, а й експортом та імпортом товарів. Вибір маркувального обладнання досить великий, а ціни значно відрізняються, що ставить покупців у глухий кут.

Деякі виробники вважають, що вартість маркувального обладнання завищена і не готові витрачатися на дорогі моделі, зумовлюючи це тим, що на якість товару це все одно не впливає. Але чи варто економити на вартості маркатора і як зробити так, щоб обладнання окупило себе? Розглянемо, для початку, що буде, якщо купити дешеву альтернативу дорогому маркіратору:

  • Перше, що ви помітите – погана якість друку. Маркування може бути кривим, розпливатися чи бути з відсутніми елементами. Навіть якщо ви купите якісне чорнило, сопло маркатора буде клинити при роботі і може бути сама гідросистема поганої якості, що безпосередньо впливає на якість друку.
  • Невідповідність комплектуючих стандартним нормам та розмірам. Зазвичай, дешева вартість такого обладнання зумовлена ​​економією як комплектуючий. Тому навіть за великого бажання, у разі поломки, навряд чи вам вдасться замінити їх, оскільки навіть розміри можуть відповідати стандартним.
  • Тяжка система управління. У якісних маркіраторах система управління та налаштувань продумана на рівні автоматизму, щоб було менше використання людської праці та усунення всіляких помилок. Дешеві маркіратори не вражають особливостями в цій частині. Найчастіше в них управління повністю ручне і не налаштоване на спрощену систему користування, іноді навіть можливе використання тільки через програмні установки спеціальним співробітником.
  • Часті поломки. На солодке, ваш маркіратор ламатиметься частіше, ніж звичайно. неякісні комплектуючі зношуються швидше, особливо у великих обсягах роботи. Справа не тільки в соплі, яка може забиватися, а серйозніших поломках, наприклад гідросистеми. І не варто забувати, що в якісних маркіраторах для кожної моделі передбачено спеціальний захисний корпус, який захищає внутрішню систему від зовнішнього впливу на виробництві (пил, вологість, перепади температури тощо).

Як купити обладнання, яке окупить себе?

Насамперед, підберіть маркиратор правильно. Виберіть модель маркера, яка підійде для вашого типу поверхні виробу. Якісна модель – значить “наворочена”. Якщо вам потрібна друк основної інформації (дата, номер партії, текст), то вам нема чого купувати маркіратор з високою роздільною здатністю друку, який коштує дорожче. Вибирайте якісні розхідники – вони дорожчі за дешеві аналоги, але вони збережуть якість друку, використовуються більш економно і не призведуть до поломки маркатора. І найголовніше – проводьте своєчасний техогляд маркіратора. Це дозволить усунути можливі дорогі ремонти та заміни комплектуючих. Якщо ви дотримуватиметеся всіх норм, маркиратор пропрацює довго, не створюватиме простоїв і створить безперервне виробництво, яке швидко окупить вартість обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!