Особливості маркування парфумерії, парфумів та туалетної води.

Особливості маркування парфумерії, парфумів та туалетної води

Насамперед, маркування парфумерії, парфумів та туалетної води – це захист репутації бренду та виробника від підробок на ринку. Не важливо, чи це елітна парфумерія або нішева, виробник зобов’язаний промаркувати товар для обліку, брендування та доступу інформації про товар для покупця.

Багато виробників, щоб не псувати дизайн флакона парфумерії та парфумів, використовують для маркування різні типи коду – штрих-код і QR-код, Data Matrix коди. Таким чином, зменшується обсяг тексту маркування на флаконі будь-якого розміру. Тут відразу вирішується проблема з урахуванням парфумерної продукції товарообігу. Виробник залишає інформацію як на вторинній картонній упаковці парфумерії, так і на флаконі. Особливо, на флаконі обов’язково має бути унікальний код продукції, яким покупець зможе визначити оригінальність товару.

Яке обладнання вибрати для маркування парфумерії, парфумів та туалетної води?

І так, давайте розглянемо два випадки маркування парфумерії. Перший – це маркування на первинній упаковці, на флаконі. Таке маркування робиться або за допомогою етикетки з інформацією або за допомогою друку на самому флаконі. І перший і другий варіант робиться найчастіше на дні флакона, щоб не псувати його дизайн.

Варіант з етикетками використовується часто, але такий метод стає менш популярним, особливо у виробництві елітної парфумерії. Він є менш надійним, тому що парфумерія є товар тривалого використання, а етикетка може з часом пошкодитися.

Друк на флаконі є більш надійним і навіть менш витратним, адже навіть при струминному друку з використанням чорнила не потрібне обладнання для перенесення етикеток і друку на них.

Такий варіант підходить і для друку на вторинній упаковці. Термоструминний друк здатний друкувати інформацію з високою роздільною здатністю, включаючи різні типи кодів та логотипи.

Для скляного флакона чи металевого дизайну первинної упаковки підійде лазерний друк. Вона створить якісне маркування на будь-якому типі поверхні та будь-якого кольору. Такий спосіб маркування не вимагає витратних матеріалів та не зіпсує первісний вид тари парфумерії. Крім того, друк буде тривалим і не зітреться від процесу зберігання або зносу.

Ви можете оглянути найактуальніші моделі маркувального обладнання на сайті Marking.in.ua. Компанія не тільки допоможе з підбором відповідного маркатора, але й доставить його на ваше підприємство та організує процес запуску обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!