Маркувальне обладнання для безалкогольних напоїв

Особливості маркування безалкогольних напоїв

До безалкогольних напоїв ми можемо віднести досить багато типів продукції – соки, газовані та негазовані напої, енергетики та інше. Тут же згадуємо, що всі вони видно на полицях у різних типах упаковки:

  • ПЕТ-пляшки;
  • скло;
  • алюмінієві банки;
  • картонна, паперова упаковка.

Яке маркування очікує побачити і виробник та споживач на безалкогольних напоях? Якісний друк, що не стирається, маркування, яке буде читати і видно на будь-якому типі тари. Будь то дата виробництва або номер партії або коди будь-якого типу, що зчитуються, – вони повинні бути якісно зроблені, особливо якщо це стосується великих обсягів виробництва.

Маркувальне обладнання для безалкогольних напоїв

Якщо ви вже знайомі з різними типами маркіраторів, то ви погодитеся, що складно вибрати маркувальне обладнання за певним типом, адже практично всі вони універсальні. Так, кожен тип маркатора має свій ряд характеристик та специфічних переваг, які підходять більше саме під конкретне виробництво, але якщо ми говоримо про тару для безалкогольних напоїв, то підходять практично всі види маркіраторів. Але, давайте розглянемо разом із компанією Marking, які варіанти підходять в окремих випадках:

  • Чи підлягає тара поверненню. Якщо це, наприклад, скляна пляшка, яка проходитиме кілька життєвих циклів то вам знадобиться друк, що стирається. Тобто. ми одразу відкидаємо варіант лазерного маркування. Вам підійдуть струменеві маркіратори.
  • Нестираний друк. В умовах виробництва напоїв завжди підвищена вологість, що впливає на властивості чорнила. Тут або необхідно вибирати лазерний маркиратор, який працює без використання чорнила, або вибирати стійке швидковисихаюче чорнило.
  • Раціональність використання маркіратора. Не витрачайтесь на дороге обладнання, якщо у вас безалкогольні напої без специфічної тари. Тобто, нема за чим купувати лазерний маркіратор, якщо ви виробляєте соки з невеликим терміном зберігання в картонній упаковці. Якщо ж у вас напої в склі або ж/б, з тривалим терміном зберігання, тут краще купити лазерний принтер. Збільшуючи обсяги виробництва та маркування, ви швидко окупите вартість маркатора і у вас не буде виникати ситуацій зі зіпсованим маркуванням через тривале зберігання в специфічних умовах.

Вибір маркувального обладнання, у разі, складний. Ви можете розглянути на сайті Marking.in.ua найактуальніші варіанти та скористатися низкою послуг, які допоможуть визначитися з вибором відповідного обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!