Устаткування для маркування консервних виробів

Особливості маркування консервних виробів

Консервні вироби відносяться до довгострокових продуктів, тому найголовніше вимоги до маркування – її стійкість до умов транспортування та зберігання у різних умовах. Консервна продукція може бути упакована і в жерстяні банки і в скло і герметичні упаковки з щільного картону. Інформація про дату виробництва та терміни придатності продукції повинна бути залишена на видному місці упаковки, а також умови зберігання або різні типи кодів для сканування.

Устаткування для маркування консервних виробів

Вибір обладнання залежить безпосередньо від умов виробництва та умов зберігання самої продукції. Якщо говорити про тип упаковки, більшість маркіраторів є універсальними і здатні друкувати на різних типах поверхні.

Струменеві маркіратори.

Каплеструминний і термоструминний маркатор хороший варіант для будь-якого обсягу виробництва. Вони здатні друкувати швидко та якісно з використанням різних типів чорнила, які стійкі і до ультрафіолету та до умов підвищеної вологості. Термоструминні маркіратори друкують з високою роздільною здатністю, що може відмінно впоратися із завданням друку логотипу компанії виробника або з печаткою штрих-кодів.

Струменеві маркіратори досить автоматизовані для обліку даних та легкого налаштування в роботі, тому сучасні моделі вимагають мінімальної участі оператора, що знижує витрати часу. Такі типи маркіраторів відмінно підійдуть для консервованої продукції, адже друк наноситься безконтактно, що не зашкодить герметичність упаковки.

Лазерні принтери.

Лазерні маркіратори підходять для створення якісного довготривалого маркування. Вона не стирається в будь-яких умовах зберігання та транспортування. Не дивлячись на використання лазера в маркіраторі, він не пошкоджує навіть найтоншу упаковку будь-якого типу і, як і з струминним маркатором, працює безконтактно. Крім того, лазерні маркіратори не вимагають використання чорнила та розхідників, але друк буде читабельним і чітким на будь-якому типі та кольорі поверхні.

Варіантів для маркування консервної продукції досить багато, але більшість їх або не актуальні через великі витрати на експлуатацію, або є нераціональними виходячи з витрат під конкретний тип виробництва. На сайті Marking.in.ua ви знайдете найкращі рішення для маркування для будь-яких обсягів і типів продукції, а фахівці компанії допоможуть вам вибрати обладнання, яке створить систему безперервного маркування на вашому виробництві.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!