Переваги та недоліки б/в маркіраторів. Де придбати маркувальні принтери?

Переваги та недоліки б/в маркіраторів

Вибір маркувального обладнання досить складний процес, враховуючи, що багато хто намагається вибрати більш автоматизовані моделі, в яких участь співробітника компанії буде зведена до мінімуму. Намагаючись знизити витрати на купівлю обладнання, оператори ринку віддають перевагу дешевим моделям від маловідомих брендів, але чому не звернути увагу на б/в моделі? Давайте розглянемо докладніше які переваги та недоліки у вживаного маркувального обладнання.

Переваги:

  • вартість покупки, навіть найсучасніші моделі будуть нижчими за вартістю, ніж нові маркіратори;
  • можливість придбання будь-якої моделі та типу маркіратора;
  • перевірка часом – як би банально це не звучало, але обладнання, яке пройшло свій цикл роботи вже працюватиме безперебійно, оскільки всі вузли вже були задіяні та перевірені;
  • ви можете придбати вживане обладнання як у постачальника, так і у виробника, який ним користувався;
  • маркиратор одразу можна використовувати з конкретними рекомендаціями у роботі;
  • якщо обладнання вам не підійде, ви зможете продати його за такою ж вартістю, без втрат у різниці.

Що ми можемо сказати про недоліки, звичайно, це не нове обладнання, от і все. Але, що робити виробникам, які не мають коштів на придбання нового маркіратора або які хочуть заощадити? Як то кажуть “нове – це добре забуте старе”. А якщо без жартів, то звичайно багато хто боїться купувати б/в маркіратори через можливі технічні проблеми, які можуть виникнути. Тоді відмінним рішенням купуватиме обладнання саме у постачальника маркіраторів. У такому разі, воно буде перевірено технічно, приведено у найкращий вигляд і прослужить вам довго.

Де придбати маркувальні принтери?

Компанія Marking пропонує своїм клієнтам не тільки нове маркувальне обладнання, а й уживані. Купуючи уживаний маркиратор, ви отримуєте на нього гарантію, так само як і на новий. Спектр послуг, пов’язаних з маркувальним обладнанням, такий же як і при купівлі нового обладнання Marking.in.ua. Ви можете бути впевненими, що обладнання пройшло повний технічний огляд, було приведено у повну готовність до роботи та не має технічних недоліків. Уживані обладнання також можна не тільки купити, але й орендувати тимчасово, щоб зрозуміти, чи підходить воно вам за функціоналом та якістю друку. Спеціалісти компанії допоможуть вам визначитися з вибором маркіратора та витратних матеріалів до нього.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!