Правильне маркування виробів із металу

Навіщо потрібне маркування на виробах із металу?

Маркування на виробах з металу використовується у різних сферах виробництва і не тільки у великомасштабних. Якщо ми говоримо про виробничий процес, то тут маркування відіграє інформаційну роль для самого виробництва, адже відрізнити види металу між собою дуже важко за візуальної схожості. При виготовленні складних конструкцій маркування допомагає визначити місце розташування металевих деталей і місця їх кріплення.

Маркування виробів з металу також визначено законодавчими нормами і має бути корисним для споживача. Наприклад, при виробництві машинних запчастин, маркування має інформувати покупця про найменування виробника, унікальний номер запчастини, який дозволить відрізнити її від підробок та інших нюансів. У ювелірному виробництві маркування використовується для створення проби, логотипів та необхідного гравіювання виробу.

Правильне маркування виробів із металу

Так як металеві вироби націлені на довгострокове використання, маркування також має довго та надійно зберігати свій первісний вигляд. Існує багато видів маркування виробів із металу. Вибір необхідного залежить від типу металу, способів експлуатації виробу та умов зберігання.

Найпоширеніші види маркування на металевих виробах:

  • Механічна маркування – фізична дія на поверхню, за рахунок вибивання необхідного тексту або зображення:
    • фрезерне маркування по металу;
    • ударно-крапкове маркування.
  • електрохімічне маркування – створення маркування під впливом струму та кислот на метал.

Найуніверсальніший спосіб нанесення маркування на металеві вироби практично будь-якого виду – лазерне маркування. Капеструйні маркіратори також використовують з налаштуванням дрібносимвольного друку для маркування металу, але такий метод не відрізняється сильною стійкістю, особливо при тривалому використанні виробу.

Лазерне маркування в даному випадку чудово впорається із завданням. Маркіратори такого типу працюють безконтактно, опрацьовуючи верхній шар виробу. Сам виріб залишиться без пошкоджень, навіть за мінімальної товщини металу, оскільки немає прямого впливу на поверхню. На відміну від ударно-точкового маркування, лазерна дозволить більш дбайливо залишити необхідну інформацію на виробі, а також дає можливість друку тексту та зображень високої роздільної здатності з чіткими лініями без перепусток.

Метод лазерного маркування популярний і через низьку витрату на додаткове обслуговування. Лазерний маркіратор не потребує використання чорнила, очищення чи частої заміни комплектуючих.

Маркіратори для виробів з металу.

При виборі маркатора важливо визначиться не тільки з цілями, але і з надійністю виробника та постачальника маркувального обладнання. В Україні є кілька провідних спеціалістів у галузі виробничого обладнання та одним із них є компанія Marking. Фахівці компанії допоможуть підібрати зі свого асортименту маркіратор, який потрібний саме вам. Всі моделі тільки від провідних виробників маркувального обладнання, які визнані по всьому світу і мають низку переваг для якісної та продуктивної роботи на виробництві.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!