Маркування на яйцях. Який маркіратор кращий?

Особливості маркування яєць

Для простого покупця маркування відіграє важливу інформаційну роль. Маркування на яйцях не є винятком, оскільки це харчовий продукт, який також має терміни придатності та вимоги до зберігання. Основна вимога до маркування яєць – це безпека витратних матеріалів та умов при виробництві, оскільки маркування наноситься безпосередньо на саму шкаралупу. На такому продукті як яйця споживач може побачити дату сортування та термін придатності, найменування виробника, сорт яйця, логотип та іншу інформацію.

При виборі маркувального обладнання для яєць необхідно враховувати крихкість поверхні шкаралупи, безпеку чорнила, розмір поверхні для нанесення друку в кілька рядків та обсяги виробництва, щоб розрахувати швидкість маркування.

Який маркіратор вибрати?

Для маркування яєць ідеально підходять краплеструминні маркіратори через ряд їх характеристик:

  • дбайливе безконтактне нанесення друку;
  • можливість використання харчового чорнила;
  • висока швидкість друку;
  • можливість друку у кілька рядків;
  • висока роздільна здатність друку.

Капеструйні принтери мають можливість друку якісного зображення без втрат швидкості в роботі. Такий тип маркатора простий в експлуатації, оскільки потрібна лише заміна чорнильного картриджа. Багато краплеструменевих маркіраторів мають систему автопромивання, щоб виключити додаткові витрати на час обслуговування. Він надійний і довговічний, а заміна комплектуючих не коштує занадто дорого. Тут же можна отримати друк автоматизованого друку дати, лічильників, штрих-коду, зміни, термінів придатності та логотипів. Встановлення сопла маркатора дозволить друк маркування на яйцях вже в рельєфних осередках.

Маркіратори від Marking в Україні.

Вибрати якісний краплеструменевий маркатор на виробництво можна і в Україні без безлічі посередників і за прийнятною вартістю і за обладнання та послуги обслуговування. Компанія Marking є представником брендів маркувального обладнання, які давно зарекомендували себе на ринку.

З краплеструменевих маркіраторів в асортименті компанії представлені як нові, так і б/в моделі брендів:

  • Fastjet;
  • Linx;
  • ЕКСТ;
  • Willett.

Кожна модель відрізняється від іншої своїми особливостями та характеристиками. Наприклад, краплеструменевий маркиратор від бренду ЕКСТ модель Моно 2 за досить бюджетної вартості та низьких витрат на розхідники має можливість друку до 4х рядків і зі швидкістю маркування до 240 м/хв. Модель F550 від бренду Fastjet має автоматизовану систему контролю, конструкцію з нержавіючої сталі для роботи в будь-яких умовах, покращена конструкція головки сопла, що дозволяє автоматизовану роботу маркатора без оператора.

Компанія не тільки допоможе з вибором маркатора, а й надає гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також дає можливість оренди маркувального обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!