Нанесення маркування на скляні пляшки та тару

Маркування скляної тари

Скляна тара стає все більш популярною через тенденцію застосування екологічніших матеріалів при виробництві, тому вони використовуються в багатьох галузях. Вимоги до маркування скляної тари залишаються незалежно від сфери застосування та наявності етикетки на пляшці. Найчастіше за допомогою маркування залишають таку інформацію як:

  • дата розливу/виробництва;
  • терміни придатності;
  • штрих код;
  • номер партії;
  • логотип та багато іншого.

Маркування на скляних пляшках і тарі має бути якісним з першого нанесення, оскільки процес виправлення погано нанесеного друку затримає всю лінію виробництва.

Яке маркувальне обладнання вибрати?

За будь-якого типу виробництва, де задіяна скляна тара, вибір маркатора залежить від багатьох факторів. Йдеться не лише про швидкість друку, обсяги виробництва, а й про умови, за яких виробляється друк над товарною стрічкою. Наприклад, рівень вологості на виробництві може також вплинути на якість друку, як температура в приміщенні.

Для друку на скляних поверхнях, при будь-яких обсягах виробництва, використовують лазерні та краплеструминні маркіратори. Капеструйним маркіраторам віддають перевагу через високу швидкість друку, нанесення тексту/зображення високої роздільної здатності, можливість налаштування маркатора під будь-які вимоги виробництва, а також простота його використання. Капеструйні маркіратори невибагливі до зовнішніх умов роботи та в обслуговуванні, мають низький рівень витрат на матеріали.

Лазерні маркіратори використовуються для нанесення друку, що не стереться. Таке маркування є довговічним та якісним і не вимагає підбору налаштувань під колір скла, адже процес нанесення маркування відбувається методом випалювання напису. Лазерні принтери вибирають і через їх невибагливість та відсутність розхідників. Технічне обслуговування та заміна комплектуючих таких маркіраторів трохи дорожче, ніж краплеструменевих, тому варто спочатку розглядати постачальників обладнання, які запропонують якісні моделі.

Маркіратори для друку на склі від компанії Marking.

Компанія представляє у своєму асортименті найякісніші та найпопулярніші на ринку моделі маркувального обладнання від світових виробників. Marking пропонує розглянути краплеструминні принтери таких виробників як:

  • Fastjet
  • Linx
  • Willett
  • ЕКСТ

Стаціонарні маркіратори цих брендів відрізняються своєю точністю друку, низьким рівнем витратних матеріалів, високою роздільною здатністю друку, а також швидкістю роботи на виробничій лінії.

Лазерні маркіратори Fastjet відрізняються своєю надійністю, легкою установкою та налаштуванням на товарній стрічці, а також високою якістю друку.

Компанія пропонує своїм клієнтам не тільки нові й уживані маркіратори різних типів та моделей, а й надає послуги з ремонту та оренди маркувального обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!