Маркування пластикових пляшок та виробів з ПЕТ

Чому маркування важливе?

Маркування є обов’язковим елементом під час виробництва товарів споживачам. Інформація корисна як при купівлі товарів, але за його обліку як у виробництві, і при транспортуванні. Залишають маркування як на товарі, так і на тарі, яку використовують і для зберігання і для транспортування товарів. Головне – це правильний вибір маркувального обладнання, яке підійде саме для маркування на певну поверхню.

Маркування пластикових пляшок та тари з ПЕТ

Потреба в маркуванні пластикових пляшок та тари з ПЕТ виникає у багатьох галузях, а саме:

  • при виробництві та розливі питної води;
  • під час виробництва алкогольних напоїв;
  • при виробництві медичних препаратів та допоміжних інструментах;
  • під час виробництва побутової хімії;
  • при виробництві косметичних засобів та інших сферах.

Зазвичай маркування пластикової тари залишається або зверху перед етикеткою пляшки, або ж на денці. Залишається така інформація як дата розливу, термін придатності, номер партії або штрих-код для узагальнення інформації. Все частіше популярністю користується маркування логотипу безпосередньо на пластиковій пляшці для створення незвичайного дизайну.

При виборі устаткування для маркування для такого виду упаковки необхідно враховувати:

  • колір пляшки/пластику;
  • тип пластику;
  • місце розташування майбутнього маркування для доступності;
  • швидкість друку маркіратора та його дозвіл друку при великих обсягах маркування;
  • можливість налаштування друку додаткової інформації, крім дати розливу/виробництва.

Маркіратори для пластикових пляшок та тари з ПЕТ

Так як пластикова тара має безліч підвидів, виходячи з типу пластмаси, найчастіше використовуються універсальні і точні способи маркування – за допомогою краплеструминних принтерів і лазерних.

Друк за допомогою краплеструминного маркатора є точним і чітким, незалежно від форми пляшки та її кольору, а також має високу роздільну здатність друку. Швидкісна робота краплеструминного маркатора дозволяє залишити не тільки дату виробництва або терміни придатності, а й іншу інформацію, навіть логотип компанії.

Інший спосіб нанесення маркування на пластикову пляшку – лазерний друк. Даний спосіб створює недрукований друк, який також може наноситься на різні типи пластику і має головну перевагу – відсутність витратних матеріалів.

В Україні є кілька постачальників маркувального обладнання. Одним з них є компанія Marking, яка представляє найбільш затребувані та універсальні типи маркувальних принтерів. В асортименті компанії моделі маркіраторів, які підійдуть для друку на пластикових пляшках та виробах із ПЕТ. Це маркіратори таких виробників як Fastjet, Willett, Linx та ЕКСТ, які зарекомендували себе на ринку як якісне та довговічне обладнання для виробництва.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!