Промислове маркування товарів, продукції – інструкція до застосування

Зміст:

  1. Маркування на промислових товарах;
  2. Як застосовувати маркіратор при промисловому виробництві

Маркування на промислових товарах

Інформація, яка потрібна споживачеві, залишається у вигляді маркування та на промислових товарах. Відмінність маркування такого типу товарів та, наприклад, маркування харчової продукції в тому, що є більше можливостей щодо використання обладнання.

Промислові товари націлені більше на довгострокове використання споживачем, отже і маркування має бути якісним та чітким. Маркування не тільки є інформаційним джерелом про характеристики товару та процес виробництва, а й є своєрідним способом брендування товарів, а також захистом від підробок.

Як застосовувати маркіратор при промисловому виробництві

Для початку необхідно визначиться з типом маркіратора, вони поділяються на:

  • за способом користування – ручні та стаціонарні;
  • за способом нанесення маркування – контактні та безконтактні;
  • за типом друку – краплеструминні, термоструминні, лазерні, штампувальні, голковдарні і т.д.
  • за механізмом роботи – автоматичні та напівавтоматичні.

Важливо при виборі враховувати, на якому матеріалі ви збираєтеся залишати маркування, адже чи то цифри, текст чи зображення, маркування має бути якісним і гарним дозволом на продукції.

При встановленні стаціонарного маркатора необхідно враховувати всі фактори для оптимізації роботи обладнання:

  1. Кріплення для маркатора на виробничу стрічку краще брати фірми виробника, якщо їх спочатку немає в комплектації. Маркіратор має бути надійно закріплений. Сопло або друкована частина повинна бути на потрібній висоті, щоб усунути можливі проблеми в роботі.
  2. При налаштуванні маркатора необхідно синхронізувати швидкість друку з товарною стрічкою.
  3. Довжина шнурів та додаткових кабелів для підключення повинна бути із запасом, щоб усунути можливе вимкнення маркатора під час роботи.
  4. Враховуйте захист обладнання від зовнішніх факторів – вологість, перепади температури у приміщенні, захист від зовнішніх пошкоджень.

Важливим етапом на початку роботи з маркувальним обладнанням є його налаштування. Для оптимізації роботи скористайтеся послугами фахівця, який заздалегідь встановить потрібні параметри друку. Якщо маркатор з операційною системою та легким інтерфейсом, ви можете самостійно встановлювати необхідні налаштування друку або підключити маркиратор до віддаленої бази/комп’ютера. Необхідно налаштувати необхідну роздільну здатність, а також розміри та позицію маркування на товарі.

Багато маркіраторів, які працюють на основі чорнила, відображають їхній рівень наявності, так ви зможете відстежувати коли необхідно буде заміна картриджа, щоб не затримувати процес маркування.

Для подальшого обслуговування необхідно заздалегідь враховувати наявність деталей для вашого типу маркіратора на ринку України. Краще це робити через постачальника маркатора, яких добре знає специфіку роботи даної моделі та допоможе з наданням комплектуючих для маркувального принтера, а також з їх встановленням.

Компанія Marking є постачальником оригінального маркувального обладнання та комплектуючих від відомих брендів, які довго показують себе на ринку з позитивного боку. Ви отримаєте не лише допомогу у виборі маркувального принтера, але й гарантійне та післягарантійне обслуговування від фахівців компанії.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!