Що можна маркувати лазерним маркіратором

Зміст:

 1. Навіщо і чому саме лазерне маркування?
 2. Що можна маркувати лазерним маркіратором

Навіщо і чому саме лазерне маркування?

Лазерне маркування оточує нас усюди, хоч ми інколи цього й не помічаємо. Виробники роблять свій вибір на користь саме такого типу друку, тому що це надійно та довговічно, особливо коли ми говоримо про товари, які мають великий період користування.

У ювелірній сфері лазерне маркування використовується як для пломбування виробу, так і для створення унікального гравіювання. При кабельному виробництві такий тип принтерів відмінно залишає інформацію про характеристики споживача і добре тримається навіть за тривалому зносі.

Вибирають лазерні маркіратори не тільки через його універсальність, а й через такі характеристики як:

 • Низький рівень витрат – лазерні маркіратори не вимагають витрат на додаткові матеріали та розхідники.
 • Високий рівень ефективності – хоч процес створення гравіювання і здається трудомістким, але насправді лазерний маркіратор здатний обробляти велику кількість виробів за короткий проміжок часу, адже вся система автоматизована.
 • Безпека виробу – тут знову ж таки ми говоримо про безконтактний спосіб нанесення знаків, що не пошкоджує сам продукт або упаковку.
 • Якість – лазерне маркування, на відміну від струминного, має високу якість та контраст на будь-якому матеріалі без застосування різних кольорів чорнила, а також має естетичний зовнішній вигляд без додаткових процесів.

Що можна маркувати лазерним маркіратором

Лазерні маркіратори працюють за рахунок деформації поверхні матеріалу під певною температурою, що дозволяє залишити як текстову інформацію, так і зображення високої роздільної здатності та якості.

Використовують лазерне маркування на таких поверхнях як:

 1. Дерево;
 2. Будь-який тип металу;
 3. Пластик;
 4. Картон та папір;
 5. Скло;
 6. Харчова продукція та інше.

Лазерна маркування на дерев’яних поверхнях створюється як у виробничих цілях (тобто для проставлення дати виробництва, штрих-коду, найменування і так далі), так і для унікальності товару, наприклад для створення логотипу на дерев’яній упаковці або назви компанії.

У харчовій промисловості таке маркування набирає все більшої популярності, оскільки воно може безпечно залишити інформацію про товар без шкоди для споживача. Такий метод маркування не надасть продукту зайвих смакових якостей, домішок або забруднень, тому що не вимагає використання чорнила і працює безконтактно. А чітке налаштування лазерного принтера дозволяє друкувати навіть на таких крихких поверхнях як яєчна шкаралупа.

Як бачимо, застосування лазерного принтера є абсолютно різноманітним і має ряд переваг, які недоступні для інших типів маркіраторів у певних сферах виробництва.

Якщо ми говоримо за маркувальне обладнання, то пропонуємо розглянути його на сайті www.marking.in.ua. Компанія представляє вибір якісних лазерних маркіраторів, що відрізняються своєю ефективністю, надійністю, а також автоматизованою системою для спрощення процесу роботи.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!