Як правильно підібрати та купити підходящий маркіратор для виробництва?

Зміст:

  1. Коротко про те, навіщо потрібне маркування;
  2. Як підібрати відповідний маркіратор

Коротко про те, навіщо потрібне маркування

Вибір основного та додаткового обладнання для будь-якого типу виробництва дуже важливий момент, тому що необхідно розрахувати всі фактори ефективності та окупності пристроїв для їх продуктивної роботи.

Маркіратори також не залишаються осторонь. Маркувальне обладнання відіграє важливу роль, адже саме маркування товару дозволяє проводити внутрішні маніпуляції з товарами (такі як облік на складі, облік під час транспортування та інше), але й донести до споживача необхідну інформацію – дату виробництва, номер партії тощо. У деяких випадках маркування бере участь у дизайні товару або його упаковки, наприклад, логотип компанії або назва.

У будь-якому випадку, це обов’язкова частина процесу виробництва, яка присутня як при великих підприємствах, так і на приватних виробництвах невеликого масштабу.

Як підібрати відповідний маркіратор

Розглянемо які фактори необхідно враховувати при виборі маркатора для вашого виробництва:

  1. Визначтеся з цілями. Для початку необхідно врахувати для чого саме вам необхідний маркіратор – для нанесення безпосередньо на товар, або ж на велику упаковку (ящики, піддони). Якщо вам необхідний маркиратор і для виробничої лінії, і для великої упаковки, розгляньте кілька варіантів.
  2. Враховуйте обсяги виробництва. Якщо у вас великомасштабне виробництво та великі обсяги виробів, враховуйте швидкість роботи маркатора, можливо вам знадобиться більше одного, щоб не затримувати виробництво процесом маркування. І можливо, навпаки, для вашого виробництва підійде невеликий ручний маркіратор.
  3. Матеріал для маркування. При виборі маркатора, важливо спочатку враховувати на якому типі матеріалу буде маркування – дерево, пластик, папір і т.д. Це допоможе вам звузити вибір до певного типу маркатора, який ефективно справлятиметься зі своїм завданням. Якщо це товари короткострокового користування – продукти в упаковці, медикаменти тощо. , то вам підійде термоструминний і краплеструменевий маркиратор. Якщо ваш продукт націлений на довгострокове використання, то розгляньте лазерні маркіратори та їх властивості з роботою на вашому матеріалі продукції.
  4. Вибір виробника та постачальника маркіраторів. В Україні зараз маркувальне обладнання від найкращих виробників у відкритому доступі. Але варто враховувати не лише якість маркатора, а й доступність його обслуговування на ринку України, тобто – розхідники, що комплектують за потребою, можливість сервісного гарантійного обслуговування від постачальника.
  5. Облік витрат та окупності. Ціни на маркіратори досить різноманітні і залежать і від типу і моделі самого маркатора. Але не варто відразу ж відкидати варіанти, які вищі в ціні. ,наприклад лазерний маркіратор завжди дорожче краплеструминного, але абсолютно не вимагає витратних матеріалів у вигляді чорнила або кольорових картриджів. Капеструйні принтери, хоч і вимагають розхідників, але не вибагливі в обслуговуванні та встановленні.
  6. Новий або б/в. Найпопулярніше питання, тому що існує думка що вживане обладнання працює гірше, ніж нові маркіратори. Насправді при хорошому постачальнику маркіраторів, їх продуктивність не знизиться, як і не підвищиться технічне обслуговування маркатора. Надійний постачальник обов’язково надасть вам варіанти гарантійного обслуговування і для маркувальних принтерів, а також не продасть обладнання з недоліками, які можуть знизити ваш виробничий процес. Тому вибір уживаного маркатора, не тільки заощадить ваші витрати на покупку, при обмеженому бюджеті, але й окупить його набагато швидше.

Якщо Ви розглянете усі пункти вище, ви зможете визначитися з вибором маркатора, який підходить саме під ваше підприємство, а компанія Marking надасть вам якісні та добрі варіанти обладнання під ваші цілі.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!