Професійні маркіратори для маркування риби та морепродуктів

Маркування риби та морепродуктів

Основна вимога до виробників, які займаються продажем, сортуванням та виробництвом виробів з морепродуктів – обов’язкове чітке та читабельне маркування, за яким споживач зможе дізнатися всю необхідну інформацію. Маркування морепродуктів вимагає спеціального обладнання, яке зможе залишити недрукований друк при високій вологості та низькій температурі зберігання деяких типів виробів, наприклад, замороженої вакуумованої риби, креветок і т.д. Для рибних консерв друк має бути довготривалим, оскільки це продукт тривалого зберігання.

Професійні маркіратори

Який же маркіратор вибрати, розберемо за типом упаковки та типом маркатора. почнемо з краплеструминного маркатора. Такий тип принтера відмінно підходить для харчової оболонки, термозбіжної плівки, картонної упаковки, пакетів (крафтових та матових) та інших типів тари. Достоїнства краплеструменевого маркатора в тому, що за рахунок високої швидкості, він зможе обробити якнайбільше одиниць товарів. Залишаючи просту інформацію (дату виробництва, номер партії, штрих-код тощо) принтер безконтактно друкує чорнилом. Його легко підлаштувати під виробничу стрічку і хоч тут і є використання чорнила як витратного матеріалу, нові моделі зроблені з економічним споживанням. Також до переваг варто віднести універсальність такого типу маркатора, адже його можна використовувати не тільки для певного типу виробництва чи упаковки. Вартість краплеструминного маркатора, як і його технічне обслуговування, на порядок нижча за інші типи стаціонарних маркіраторів.

Термоструминні маркіратори здатні залишати друк високої роздільної здатності на будь-якій поверхні, включаючи металеві та скляні банки. Але маркатор чудово справляється саме з печаткою логотипів та штрих-кодів. Ви отримаєте якісне зображення, що допоможе створити брендування упаковки. Термоструминні принтери теж мають велику швидкість друку. Варто розглядати цей тип маркатора, не тільки для друку на упаковці, а й для друку на етикетках.

Лазерні принтери відмінно підійдуть для друку на металевих та скляних банках із морепродуктами. Це буде недрукований друк, який не пошкодиться ні умовами зберігання продукту, ні при транспортуванні. Лазерний принтер здатний надрукувати якісний напис навіть на тонких типах упаковки, не пошкоджуючи її цілісність, але якщо у ваших планах друк на більш “м’яких” типах тари, то варто все ж таки вибрати струменеві принтери, адже їх вартість відносно нижча і швидкість обробки трохи швидше.

Вибір маркувального обладнання не простий і завжди пов’язаний із низкою сумнівів до виробника та постачальника. Marking – це компанія, яка не тільки допоможе підібрати потрібний маркиратор за приємною ціною, але й надає обладнання для маркування в оренду та послуги з обслуговування обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!