Ремонт маркувальних принтерів самостійно. Де знайти запчастини?

Ремонт маркувальних принтерів самостійно

При виникненні поломки маркувального обладнання часто проблему можна вирішити не викликаючи сторонніх фахівців, а штатним співробітником, якщо така є. Все залежить від складності поломки та наявності доступних комплектуючих. Друге, мабуть, завжди створює проблеми, тому що на ринку України не завжди є оригінальні запчастини за прийнятною вартістю. І все ж, як проводити ремонт самостійно та знайти необхідні запчастини на заміну.

Для початку необхідно зв’язатися з постачальником маркувального обладнання та уточнити наявність деталей. Не багато хто з них надає технічне обслуговування обладнання, але багато хто займається продажем комплектуючих до свого товару. Шукайте насамперед оригінальні комплектуючі. Не варто заради економії брати важливу деталь за низькою ціною, тому що надалі це може призвести до більш важкої поломки, особливо це стосується гідросистеми та електронних вузлів.

Якщо ваш постачальник не надав вам необхідні запчастини, розглядайте їх тільки в аналогічних компаніях, щоб не зіткнутися з підробкою і неякісним товаром. Заміну деталі здійснюйте у відповідних умовах, бажано, попередньо промивши маркіратор від фарби. Після ремонту та самостійної заміни, необхідно також переконається, що в гідросистему не потрапили випадково змащувальні матеріали або сторонні рідини.

Де знайти запчастини?

Одним із представників високоякісного маркувального обладнання є компанія Marking, яка також займається продажем оригінальних комплектуючих для маркіраторів. В наявності комплектуючі таких виробників як Domino, Linx і Willett. На сайті ви знайдете:

  • фільтри різного типу;
  • сопла та елементи друкуючих головок;
  • клавіатури;
  • клапани;
  • нагрівальні елементи;
  • мережеві джерела живлення;
  • РК дисплеї;
  • датчики рівня рідини та багато іншого.

Переваги компанії у високоякісних комплектуючих за прийнятними цінами, а також фахівцях, які допоможуть вам підібрати необхідну деталь та проконсультують із встановлення та ремонту. З якісними деталями, поломка буде усунена та маркувальне обладнання прослужить довго за наявності відповідного обслуговування.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!