Ремонт краплеструминних маркіраторів. Найпоширеніші поломки.

Поломки краплеструминних маркіраторів

Капеструйні маркіратори мають одну з найскладніших систем комплектації, так як тут є і гідросистема і частина управління на комп’ютерних платах (іноді з операційною системою) і головка друкуюча. Поломки виникають як і через збій системи, так і зовнішні умови роботи виробництва. Наприклад, ви взяли на виробничу лінію з підвищеним рівнем вологості маркіратор зі слабким корпусів, який не захищає внутрішню систему достатньо, або через перепади температури товару перед печаткою, сопло маркатора не друкує чорнилом на товарі так як необхідно. І зрештою, ніхто не скасовував поломку системи живлення та використання дешевої фарби, яка псує всю систему.

Важливим чинником є ​​своєчасна діагностика маркіратора щорічно, виявлення можливих неполадок, навіть якщо причин хвилюватися немає. Розглянемо найчастіші поломки краплеструминних маркіраторів:

  • мережеві джерела живлення – виходять з ладу через перепади напруги, або ж у процесі зносу блоків живлення, що також пов’язано з умовами на виробництві:
  • сопла – часто поломки пов’язані саме із процесом друку на невідповідної поверхні, тобто. коли існує перепад температури товару (наприклад, товар перед печаткою був у холодильній камері) або товар знаходиться на дуже близькій відстані від друкувальної головки;
  • пневматична система – така поломка може бути пов’язана з спочатку неправильною установкою маркатора, погані кріплення або невідповідність відстані від товарної стрічки можуть призводити до сильного зносу;
  • гідравлічна система – найчастіше поломка виникає через попадання сторонніх рідин або речовин у гідросистему в процесі роботи виробництва, або використання неякісних розхідників.

Що робити у разі невизначеної поломки?

Насамперед треба провести повний огляд системи маркувального обладнання для виявлення проблеми. Компанія Marking є авторизованим постачальником маркувального обладнання та комплектуючих та допоможе виявити та усунути проблему. Фахівці Marking проводять повне обслуговування різного рівня для усунення проблем різної складності. Вся робота виконується лише за погодженням замовника та з використанням оригінальних сумісних комплектуючих.

Якщо ви хочете провести ремонт поломки самостійно, ви можете підібрати необхідні запчастини на сайті компанії, а також консультант допоможе вам вибрати саме сумісні комплектуючі до вашого маркатора.

 

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!