3 ключові моменти при виборі маркатора для алкогольних напоїв

Маркування алкогольних напоїв

При виробництві алкогольних напоїв є безліч факторів, які впливають на якість напою, його упаковку та герметичність та на маркування також. Видів алкогольних напоїв досить багато, але під час маркування цієї ролі не грає. При великих обсягах виробництва маркування має бути проставлене на кожній пляшці без помилок, щоб не затримувати виробничий процес на лінії розливу.

3 ключові моменти

Що ж відіграє роль у виборі маркатора для алкогольних напоїв?

  • Швидкість лінії розливу.

При неправильному виборі та налаштуванні маркувального обладнання швидкість лінії розливу та виробництва може перевищувати швидкість роботи маркатора. Нестикування вплине на якість друку та весь оборот продукції. Варто правильно підбирати маркиратор на кшталт, щоб оптимізувати роботу виробництва.
Наприклад, лазерний маркіратор визначає свою швидкість роботи в залежності від складності маркування і поверхні, що наноситься. Чим твердіший матеріал поверхні, наприклад скло, тим довше наноситься одне маркування. Також і зі складністю друку – текст і дати наносяться швидше за логотип або штрих-код. Все це непомітно при одиничному процесі маркування, але добре видно при великому обсязі пляшок та друку.

  • Матеріал упакування.

Сам вид напою не грає для маркування, а ось його упаковка – однозначно так. Алкоголь розливається в скло, картонні упаковки, бляшанки та інші типи пляшок. Важливий тип упаковки, колір та форма. Маркіратор будь-якого типу необхідно налаштувати правильно за положенням, щоб друк наносився з потрібної відстані. Також місце нанесення допоможе вибрати правильну модель маркіратора. Це не затримуватиме виробничий процес і навпаки оптимізує його.

  • Умови виробництва.

При виробництві алкогольних напоїв умови для підприємства досить специфічні. Може бути підвищена вологість, нестандартні температурні умови та залишки цукрового пилу у повітрі. При виборі обладнання для маркування враховуйте умови експлуатації, які прописується в описі. Рівень пилозахищеності та вологостійкості важливий для всіх типів маркіраторів. Для струменевих маркіраторів це особливо важливо, адже може постраждати як вся гідросистема, так і сопло при контакті з цукровими частинками.

Якщо ви не можете вибрати, який маркатор вибрати для свого виробництва алкогольних напоїв, розгляньте варіанти на сайті постачальника. Ви знайдете безліч рішень для якісного маркування для будь-якого типу виробництва та обсягу.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!