Особливості маркування при вологому навколишньому середовищі. Вибір обладнання

Особливості маркування при вологому навколишньому середовищі

Ситуація погана і для виробництва напоїв, на лінії розливу та при виробництві напівфабрикатів. Стандартні моделі струменевих маркіраторів не рекомендують використовувати на вологій поверхні, оскільки це не гарантує якісного друку і може пошкодити саме сопло маркатора. Нові моделі, з боку складання, пристосовані до стійкого зношування, але все одно залишається питання з якістю друку. Іноді на лініях розливу умови лише такі, тому необхідно бути готовим до всіляких негативних наслідків друку у вологому середовищі.

Вибір обладнання

Розглянемо, як вибрати обладнання, якщо вам необхідне маркування при вологому навколишньому середовищі виробництва.

  • Корпус маркіратора та його захищеність.
    Корпус із нержавіючої сталі здатний захистити всю конструкцію маркатора навіть при прямому попаданні води. Такий захист обов’язково в умовах підвищеної вологості і особливо на лінії розливу. Такий захист допоможе продовжити термін експлуатації маркіратора, а також зменшити витрати на технічне обслуговування обладнання.
  • Спеціальне чорнило.
    Розроблено спеціальне чорнило, яке здатне проникати крізь шар конденсату і залишати при цьому якісний друк. Такий тип чорнила чудово справляється з будь-яким видом пляшок – скло, банки, кегі, пластик. Якість друку залишається хорошою як на вологій поверхні, так і на сухій. Вони стійкі при тривалому зберіганні та підходять для “холодного розливу” на склі.
  • Варіант лазерного маркіратора.
    Лазерні принтери не використовують під час друку чорнила, тому можна уникнути ситуацій змащування маркування або зайвих витрат на виправлення друку. Такий тип маркатора підходить абсолютно для будь-якого типу поверхні і друк буде стійким до будь-яких умов зберігання тривалий час.

В даному випадку вибір маркувального обладнання досить важкий. Якщо ви не можете визначитися з типом та технологією маркування, компанія Marking.in.ua допоможе це зробити. Щоб запобігти неправильному вибору, ви можете взяти маркиратор з асортименту в оренду або замовити маркування партії продукції, щоб перевірити роботу наочно.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!