Маркування та нанесення текстової або графічної інформації на металеві вироби

Маркування на металевих виробах

Способів маркування на металевих виробах досить багато, але не всі з них практичні та доцільні у деяких випадках. Деякі виробники вважають, що вартість лазерного маркатора досить висока і намагаються заощадити використовуючи ударно-точкові механізми або штамп. Такі способи виправдані лише у разі невеликих обсягів виробництва, адже система не схильна до великої швидкості друку та постійного навантаження. Що стосується великих обсягів виробництва, то тут основна перевага саме у лазерного маркування.

Лазерний маркіратор для нанесення інформації на метал

Насправді вартість лазерного принтера окупає себе досить швидко, особливо при постійному потоці обсягів виробництва. Такий маркіратор не вимагає витратних матеріалів, працює за рахунок деформації тонкого шару поверхні способом випалювання та підходить для різних умов на виробництві.

Якщо ми говоримо конкретно про друк на металевих виробах, то тут низка непохитних переваг:

  • висока швидкість друку навіть на такій поверхні, як метал;
  • можливість маркувати нестандартні форми та розміри виробу, головне правильно встановити маркиратор та друкувальну головку;
    друк у русі;
  • можливість друку як текстової інформації, і графічної;
  • жодних виробничих відходів.

Сучасні моделі лазерних принтерів абсолютно автоматизовані та легко адаптуються під товарну стрічку. Наприклад, компанія Marking, яка займається продажем маркувального обладнання та рядом послуг, в асортименті представляє модель F8100 від бренду Fastjet. Модель працює на основі двоядерного процесора і не потребує підключення до комп’ютера. Маркіратор здатний друкувати зображення та інформацію високої якості з хаотичним рухом головки маркіратора.

Враховуйте особливо з печаткою на металевих виробах, що лазерний маркиратор необхідно правильно облаштувати. Мається на увазі система захисту працівників виробництва під час роботи з лазерним верстатом.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!