Складнощі в маркування циліндричних виробів. Необхідне обладнання

Особливості маркування циліндричних виробів

Багато в чому, правильний підбір маркатора залежить саме від форми виробу, на якому залишатиметься маркування, і від його матеріалу. Циліндричні вироби – саме той випадок, коли неможливо скористатися звичайними моделями маркувального обладнання. По-перше, це через форму виробу, адже правильно розмістити таку форму під простий маркіратор буде досить важко. По-друге, діаметри виробів виробництва, розміри можуть бути різні, що потребує окремого налаштування друку даних.

Зазвичай, для виробів такої форми, особливо з металу, вибирають машини накатки. Маркування наноситься методом накочування пуансонів, на які нанесені цифри, літери або спеціальні знаки на деталь по радіусу. Такі апарати дозволяють маркувати вертикально розташовані циліндричні деталі з різним діаметром. Як і зі звичайним маркіратором, можна залишити цифро-літерну інформацію, символи, логотипи. Але необхідно враховувати, що цей пристрій вимагає постійної участі оператора, тобто при великому потоці виробництва процес буде досить повільним.

Ударно-крапкове маркування також використовується для циліндричних виробів. Ми вже писали, що метод досить непоганий, створює нестерпне маркування у вигляді гравіювання. Але також згадаємо про те, що такий метод маркування також є не самим оперативним і автоматизованим і не підходить для великих обсягів виробництва.

Як же маркувати циліндричні вироби?

Способи, описані вище, також підходять, особливо якщо виріб має внутрішній діаметр. Але що робити, якщо у вас більші обсяги виробництва таких виробів? Розгляньте варіант лазерного маркування. Лазерні маркіратори досить автоматизовані, не вимагають витратних матеріалів. На відміну від ударно-точкових механізмів, лазерні верстати наносять маркування безконтактно, тому друкуюча голівка не швидко зношуватиметься при великих обсягах.
Все, що необхідно зробити – це докупити поворотний механізм до лазерного принтера. Таке доповнення дозволяє повертати в процесі виріб так, щоб поверхня маркування розміщувалася в робочій зоні лазера. Ви відразу ж отримуєте низку переваг:
вам не доведеться купувати спеціалізовані верстати під невеликі партії циліндричних виробів;
можливість друку на будь-якому місці виробу;
застосування будь-яких шрифтів, інформації, розмірів друку (які передбачені лазерним принтером);
зменшення зносу устаткування;
швидкість друку.

На сайті компанії Marking.in.ua ви можете розглянути варіанти лазерних маркіраторів, які вирішуватимуть ваші виробничі завдання та оптимізують процес виробництва.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!