Устаткування для маркування в ювелірної промисловості

Особливості маркування ювелірних виробів

І так, ювелірна промисловість пов’язана з багатьма етапами створення виробів та їхнього передпродажного оформлення, тому кількість можливого обладнання пов’язана саме з цими процесами та етапами. Зрозуміло, що ювелірні вироби – це товар тривалого користування та дорогий, тому не можна псувати виріб неякісним маркуванням, яке може зіпсувати сам виріб. Крім того, при догляді за ювелірним виробом воно постійно піддається хімічному та фізичному зовнішньому впливу.

Для маркування проби виробу використовують метод штампування. Це використовується як у великих виробництвах, і при ручній роботі. Багато виробників вже переходять на лазерне маркування і для нанесення проби, щоб прискорити процес виробництва. Все залежить від самого виробу, його форми та місця нанесення маркування та від металу ювелірного виробу.

Для нанесення різних зображень, тексту та іншої інформації, на виріб як частину дизайну використовують тільки лазерні принтери – гравірувальники. Маркування виходить акуратним, не псує сам виріб і створює унікальний стиль виробу швидко і без помилок у друку.

Не варто забувати і про бірки для ювелірних виробів. Бірка несе в собі основну інформацію про кожен товар, тому робиться вона відразу ж на виробництві, а не на точці продажу. Для створення бірок використовують як етикетки, так і друк безпосередньо на самих бирках – невеликій ділянці картону або паперу різного типу. Тут можна використовувати абсолютно різні технології друку. Підійде і струменевий друк, термотрансферний, лазерний. Все залежить як від обсягів, і від потреб виробництва.

Яке обладнання вибрати?

Варіантів досить багато. На сайті Marking.in.ua ви можете знайти як лазерні принтери, так і інше стаціонарне маркувальне обладнання від відомих та надійних виробників маркіраторів. Навіть якщо ваше ювелірне виробництво потребує універсальних варіантів, щоб зменшити витрати на друк, ви можете розглянути моделі, які здатні виробляти друк як на виробі, з будь-якого типу дорогоцінних металів, так і на паперових виробах. В асортименті компанії всі моделі лазерних маркіраторів пристосовані до друку логотипів, зображень та іншої інформації, яка необхідна для створення унікального дизайну та маркування ювелірних виробів.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!