Маркування ковбас (копчених, напівкопчених, варених та інших)

Особливості маркування ковбасних виробів

Ковбасні вироби належать до харчових продуктів, але необхідно враховувати специфіку упаковки. Є харчова упаковка-плівка на різних типах ковбас та нехарчова. Етикетки – універсальний спосіб маркування, які використовують більше оптові покупці виробників, але виробник зобов’язаний промаркувати свій товар для подальшого перепродажу та транспортування.

Якщо ми говоримо про упаковку самого виробу, то друк на харчовій та нехарчовій плівці може робитися одним і тим же маркіратором, просто з різними видами чорнила. Є харчове чорнило, яке відповідає всім нормам і не завдає шкоди споживачеві. У будь-якому випадку, маркування стає універсальним, навіть якщо асортимент виробника різноманітний.

На вторинній упаковці (плівка, вакуумні та картонні упаковки та багато іншого) друк різноманітніший і може виконуватися всіма видами маркувальних принтерів.

Яке обладнання вибрати для маркування ковбас?

Для натуральної харчової оболонки ковбас підійде краплеструменевий і термоструминний маркіратор, із застосуванням неспиртового харчового чорнила. Таке маркування буде стійке до перепадів температури, вологості та відобразить важливу інформацію на продукті.

Для нехарчової оболонки та вторинної упаковки підійдуть ці ж типи маркіраторів, із застосуванням і харчових і, для вторинної тари, нехарчових чорнил. З термоструминними маркіраторами можна залишити і логотип виробника на оболонці виробу.

Лазерні маркіратори, в даному випадку, допоможуть залишити маркування на вторинній упаковці. Таким чином можна промаркувати лотки, коробки та пластикові упаковки.

На сайті Marking.in.ua ви зможете знайти різні типи маркувального обладнання. Особливу увагу приділіть швидкості друку та високому рівню автоматизації моделей. Також, в асортименті компанії представлені ручні маркіратори, які допоможуть швидко та якісно залишити маркування на великих коробках, палетах та тарах для транспортування ковбасних виробів.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!