Маркування небезпечних хімічних речовин. Підбір обладнання.

Маркування небезпечних хімічних речовин

Процес маркування небезпечних хімічних речовин пов’язаний з низкою запобіжних заходів та міжнародних вимог, які пов’язані із забезпеченням безпеки самої речовини та виробничого процесу. Маркування обов’язково має бути стійким до будь-якої хімічної та фізичної дії.

Небезпечні хімічні речовини зазвичай зберігаються в умовах низької температури, з різним рівнем вологості. Такі умови підходять задля всіх типів маркування.

Ще одним важливим фактором є наявність запобіжних знаків на упаковці речовини, які мають бути обов’язково зроблені у кольорі. Їх розташування та розмір щодо упаковки також прописаний у вимогах до виробника.

Багато хто використовують маркування етикетками, але це досить затратний метод, адже необхідний якісний та стійкий матеріал самої етикетки та чорнила, своєчасний друк, щоб не затримувати виробництво та друк етикеток різних розмірів під різні упаковки. Тож яке обладнання вибрати для маркування небезпечних хімічних речовин?

Підбір обладнання

Отже, якщо маркування етикетками не підходить під виробництво, розглянемо кілька аналогічних варіантів. Перший – термоструминний друк. Що дає нам маркування таким чином:

  • можливість друку на будь-якому типі тари, навіть склі;
  • кольоровий друк, з використанням різних чорнил;
  • висока роздільна здатність друку, яка допоможе створити попереджувальні знаки;
  • автоматизована система, яка друкує дані з бази обліку речей;
  • безпечне використання навіть у такому типі виробництва.

Варіант хороший і практичний. Термоструминний друк стійкий до зовнішнього впливу і можна використовувати невидимі чорнила, для прихованого маркування, або інші спеціалізовані.

Якщо потрібне довговічне маркування на твердих поверхнях тари – гарний варіант лазерне маркування. Враховуючи специфіку роботи такого принтера, варто враховувати, що маркування необхідно робити на тарі до заповнення речовиною. Такий друк буде довготривалим і не стирається, що допоможе відстежувати та зберігати маркування тривалий період. У ньому немає можливості кольорового друку, але якість символів і зображень, що наносяться, досить висока.

Розглянути доступні варіанти можна на сайті Marking.in.ua.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!