Чим маркувати електроніку? Вибір правильного обладнання.

Маркування електроніки

Маркування на побутовій техніці та електроніці раніше не було настільки вимогливим. Маркування було актуальним лише на комплектуючих тих же телевізорів, пральних машин та холодильників, для легкої заміни та пошуку комплектуючих. Але тепер постало питання доступу даних простого споживача, тобто. інформація повинна бути відкрита та доступна не тільки в інструкції, але й на самому товарі у вигляді штрих-коду, QR-коду та інших даних.

Вибір способу маркування на електроніки проводиться як у самому виробі, і на упаковці — коробці найчастіше. Коробка є не лише частиною дизайну товару, а й інформаційним полем для покупця, тому ми часто можемо побачити різні типи кодів та інформації, аж до номера партії продукції.

Яке обладнання вибрати?

Якщо ми говоримо про упаковку, то вибір досить великий — краплеструминні маркіратори, термотрансферні, термоструминні. Все рідше виробники використовують саме етикетки для маркування коробок побутової техніки, так як вони недостатньо стійкі і можуть бути пошкоджені при транспортуванні або зберіганні, а електроніка відноситься до товарів довготривалого використання.

Говорячи про маркування дрібної електроніки — смартфоном, планшетів, дрібних товарів побуту, то тут частіше використовують маркування на корпусі виробу із зовнішнього боку або під кришкою. Від типу матеріалу залежить вибір маркатора. Актуальними є лазерні принтери, які створюють довготривале маркування, яке зберігатиметься протягом усього терміну використання товару. Капеструйні маркіратори також використовують часто, але для маркування тільки всередині корпусу виробу – на кришці всередині або на корпусі під кришкою.

Використання етикеток залишається популярним для дрібної електроніки, але етикетка робиться на глянцевому папері високої міцності.

На сайті постачальника маркувального обладнання Marking.in.ua ви можете розглянути різні варіанти маркіраторів, які можуть підійти для вашого підприємства. Ви знайдете ручні та стаціонарні маркіратори, нові й уживані у відмінному стані за приємною вартістю.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!