Персоналізація продукції за допомогою краплеструменевого маркування

Персоналізація продукції

Персоналізація продукції – поняття хоч і складне, але досить просте. Персоналізація продукції – це виділення кожної одиниці товару із партії своїми унікальними особливостями. Наприклад, ви займаєтеся виробництвом наручного годинника. У маркуванні у вас будуть загальні дані, наприклад місце виробництва, логотип компанії, назва компанії, номер партії, назва моделі. А до персональних даних ми віднесемо унікальний штрих-код або будь-який тип коду, який використовує виробництво чи індивідуальний номер виробу, тобто інформація, що належить лише до цього виробу.

Капеструйне маркування для персоналізації товару

Чому саме краплеструменеве маркування? Тому що краплеструминні маркіратори значаться своєю автоматизацією даних. Є моделі, які працюють окремою системою, тобто мають власне програмне забезпечення, а є моделі, які підключаються до окремого ПК і черпають дані з нього. Вам не потрібно проставляти індивідуальні дані вручну, за вас це зробить маркіратор та база даних, з якої він бере інформацію. Знову ж таки, штрих-код буде унікальним, як і індивідуальний номер виробу і він буде автоматично взятий із системи, де раніше сформовано. Ви відразу отримуєте облік даних і друк без помилок даних.

Каплеструйне маркування якісне, дає можливість використовувати різні кольори чорнила та типи. Є можливість залишити різні типи даних:

текст;
логотип;
дату виробництва;
термін придатності;
штрих-коди та інше, що залежить від моделі маркіратора.
Капеструйні маркіратори відмінно справляються з великими обсягами виробництва і не допускають безліч шлюбу, при правильному технічному обслуговуванні обладнання.

Ви можете розглянути різні моделі маркіраторів від таких брендів як Fastjet, Willett, Linx та ЕКСТ на сайті компанії Marking.in.ua. Усі моделі в асортименті підібрані з міркувань практичності, доступності ціни та якості. Також на сайті ви знайдете витратні матеріали для маркіраторів найкращої якості та запчастини для обслуговування.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!