(Русский) Можно ли подобрать маркиратор «на все случаи жизни»?
Усі виробники розуміють, що маркування – обов’язковий етап процесу виробництва, що сприяє як інформативності про товар покупцю, а й полегшує процеси обліку, зберігання і транспортування. Але маркувальне обладнання, як будь-яке інше, дороге і виробники бояться, що згодом воно може простоювати і не окупиться.
Варіант “майстер на всі руки”, звичайно ж, можливий. Багато моделей маркіраторів спеціально для цього і розроблені, щоб зменшити витрати на купівлю спеціалізованого обладнання та всіляко застосовувати на виробництві. Йдеться не лише про дані, які може залишати маркіратор, а й про універсальність для різних типів упаковок та форм.
Візьмемо, наприклад, виробництво смартфона. Адже ми можемо використовувати лазерний маркіратор для позначення комплектуючих різного розміру, для маркування корпусу, додаткових комплектуючих. При цьому тип даних абсолютно різний.
Згадаймо про виробництво пива. На лінії розливу можна встановити один маркіратор, який залишатиме маркування на скляній пляшці, етикетці та на кришці. Матеріали поверхні різні, але одна модель може впоратись спокійно без покупки окремого обладнання для кожного процесу.
Розглянемо ще один приклад універсальності, на моделі маркіратора Meenjet MX1, яка представлена на сайті Marking.in.ua. І так, це термоструминний маркіратор, який здатний друкувати на склі, пластиці різних типів, папері, дереві, металі та багато іншого. При цьому він здатний регулювати роздільну здатність до 600 DPI. Наприклад, для текстової інформації, дат і цифр необов’язкова висока роздільна здатність, його можна зменшити, що скоротить витрату чорнила при використанні. А ось для логотипів, кодів різного типу ця модель підійде ідеально та зробить якісне маркування на будь-якій поверхні. Додамо сюди ж можливість різнокольорового друку та друку чорнилом різного типу. Модель відноситься до універсальних і дає можливість одразу вирішити кілька завдань маркування.
При виборі універсального маркіратора, головне, враховуйте його можливість підлаштовуватися під виробничу лінію (підключення до ПК або автоматизована система, швидкість вашої товарної стрічки) та всі можливі характеристики, які можуть вам нагоді.