Глибоке маркування металу у важкій промисловості

Маркування металу

У важкій промисловості все частіше використовуються тільки механічні способи маркування металу. Це пов’язано з тим, що виріб може піддаватися ряду хімічних та фізичних впливів, тому маркування має бути нестираним та довговічним.
“Глибоке маркування” має на увазі деформацію верхнього шару металу на певну глибину різними способами. Розглянемо, якими саме.
Один із них – ударно-крапковий. Для цього використовується верстат, який має рухому голівку з однією або декількома голками. З кожним ударом на поверхні утворюється вм’ятина, а сукупність формує велике та об’ємне зображення. Такий спосіб підходить для м’яких металів. Глибина регулюється за розміром голок, але мінус у тому, що ці голки швидко зношуються в процесі роботи. Тому такий спосіб маркування непоганий за якістю, але не раціональний за великих обсягів виробництва.

Лазерне маркування. Це другий спосіб глибокого маркування. Лазер хоч і працює безконтактно, але здатний створити глибокий зріз на поверхні маркування. Це залежить від налаштувань маркатора і він його установки, точніше установки друкуючої головки. Лазерне маркування більш автоматизоване, ніж точково-ударні механізми. Такий тип маркіраторів може мати окрему операційну систему, через яку і здійснюється керування та налаштування друку. Варто пам’ятати про правила експлуатації лазерних маркіраторів.
Ще один спосіб – скрайбер. Це один із варіантів, який призначений саме для глибокого маркування. Такий вид обладнання може друкувати на будь-якому металі, навіть на сталі. За допомогою окремого підключення до ПК можна налаштувати його на друк логотипу, тексту та іншої інформації. Доступні вони у пневматичному або електромагнітному варіанті.
Що ж вибрати?
Не варто забувати про початкові цілі маркування, навіть глибоке. Подумайте над тим, які обсяги виробництва буде відпрацьовувати маркіратор і який тип металу буде. Він залежить як глибина маркування, і її якість.
Лазерні маркіратори можна розглянути на сайті Marking.in.ua. Компанія досить довго займається поставками якісного маркувального обладнання та допоможе підібрати модель лазерного принтера для глибокого та довговічного маркування для вашого виробництва.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!