Що робити з маркіратором після покупки? Навчання персоналу від компанії-постачальника

Що робити з маркіратором після покупки?

Купівля відповідного маркувального обладнання – це, як то кажуть, “підлога біди”. Після цього ще ряд процесів, пов’язані з інтеграцією устаткування виробничий процес. А саме:

  • Установка маркіратора на виробничу стрічку;
  • Налаштування та підключення до системи та бази даних;
  • Заправляє розхідники, якщо потрібно;
  • Перевірка на пробній партії;
  • Налаштовує необхідні обсяги для повноцінної роботи.

Це все звучить чудово, коли маркіратор вам повністю підходить і ваші співробітники знають, як з ним працювати. Нерідко на виробництві є хоча б один фахівець, який знає маркувальне обладнання і не тільки працює з ним, а й проводить елементарний технічний огляд та обслуговування маркіратора.

Але що робити, чи є такого співробітника немає? Якщо ви тільки купили маркувальне обладнання чи тільки розпочали виробничий процес? Можливо просто поміняли маркіратор на інший тип, наприклад струменевий на лазерний? У такому разі компанії постачальники часто пропонують послугу навчання персоналу.

Навчання персоналу від компанії-постачальника

Компанія Marking.in.ua також, дбаючи про своїх клієнтів, передбачила навчання працівників підприємства роботи з маркіратором. Що це вам дає? Насамперед, ви не будете нервово дзвонити до сервісних служб або постачальника і просити допомоги з вирішенням елементарних проблем з обладнанням. Фахівці Marking навчать співробітників підприємства:

  • налаштовувати обладнання на роботу – докладно навчать роботі з інтерфейсом маркатора, зміною параметрів (шрифти, режими, розміри друку та налаштування дозволу тощо);
  • правильно підключати маркиратор до ПК, бази даних та навчать інтеграції із системами обліку для друку;
  • навчать заміняти витратні матеріали – чорнило, розріджувачі;
  • просте ТО – чищення сопла, його правильне зберігання та експлуатація;
  • розкажуть про елементарні проблеми, які можуть виникнути в процесі друку, наприклад, заїдання товарної стрічки, помилки друку тощо.

У випадку з лазерними маркіраторами, персонал навчать техніки безпеки для роботи з принтером. Розкажуть, що можна і не можна робити з лазером і як убезпечити себе і досягне якісного друку.

Не важливо, чи потрібно навчити одного чи кількох співробітників, їм нададуть всю інформацію та покажуть на практиці роботі з маркиратором, щоб процес виробництва став повністю оптимізованим.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!