Які переваги та переваги нанесення штрих-коду?

Штрих-код чудовий спосіб зберігання інформації про товар для будь-якого типу виробництва. Багато хто вважає спосіб недоцільним, щоб вводити його у свою систему, адже для цього необхідне спеціальне обладнання, яке необхідно купити та впровадити у всі процеси. Насправді, маркування за допомогою штрих-коду дає самому виробнику безліч переваг:

Зменшення інформації на упаковці виробу – те, що можна розписати на лист А4, міститься в маленькому коді за допомогою шифрування і не псує товарний вигляд та дизайн упаковки.

Компактність – він може бути зовсім невеликим і розташовуватись так, щоб не псувати дизайн виробу.

Облік даних на виробництві – штрих-код одразу ж активується та використовується співробітниками на підприємстві для обліку товару, його зберігання. Це мінімізує ризики втрат партій, можливих прострочень продукції.

Відстеження під час транспортування. У такому разі штрих-код залишається не тільки на первинній упаковці продукції, але і на вторинній – коробки, палети, ящики. Це допоможе відстежувати товар за логістичним ланцюжком при скануванні його на кожній точці звіту. Так ризик втрат та крадіжок зменшується.

Полегшення обліку для клієнтів – на точках продажу штрих-коди використовуються на повну силу. Касові апарати для обліку зчитують саме їх, тому ви даєте можливість обліку та зберігання не тільки для себе як виробник, а й покупцю партії.

Надання сертифікату якості товару. Не ви будете до кожного товару надавати сертифікат якості для споживача, а це зараз дуже актуально. За правами споживача, він має право будь-якої миті побачити сертифікати якості та відповідності. Всі ці дані можна відразу вкласти в штрих-код і, переходячи по потрібному посиланню, споживач бачитиме всі необхідні документи.

Доступність. Вже досить багато різних міжнародних зразків кодів шифрування даних, але штрих-код один із перших, тому його зчитування давно доступне простому споживачеві навіть через смартфон.

Як бачите, переваг у такого типу шифрування даних досить багато. Маркування штрих-коду допоможе позбавитися багатьох проблем з оборотом продукції, особливо при великих обсягах виробництва, а компанія Marking допоможе вам підібрати обладнання, яке здатне друкувати штрих-коди високої роздільної здатності відразу з обліків ваших баз даних.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!