У чому різниця дрібносимвольних від великоносимвольних принтерів?

Області застосування дрібносимвольних та великоносимвольних різні, але технологія друку схожа. Розглянемо докладно кожен із цих типів маркіраторів.

Дрібносимвольні принтери

До дрібносимвольних маркіраторів відносяться як краплеструминні, так і термоструминні принтери, які друкують безконтактну інформацію безпосередньо на самому продукті та його упаковці. Розмір може регулюватися до 20 мм і налаштовуватися на самому маркіраторі, залежно від його моделі та типу.
Дрібносимвольні маркіратори, і краплеструминні і термоструминні, мають високу швидкість друку. Різниця в технології друку та у можливостях високої якості у термоструминних принтерів. Кількість рядків друку також залежить від моделі маркувального обладнання. Наприклад, в асортименті компанії Marking є модель краплеструминного маркатора Fastjet F550, яка здатна на високій швидкості (до 320 м/хв) друкувати до 5ти рядків.
Лазерні маркіратори, з невеликим розміром друку, також можна віднести до дрібносимвольних принтерів.
Сфери застосування дрібносимвольних принтерів максимально різноманітні, починаючи з харчового виробництва, закінчуючи виробництвом будівельних матеріалів.

Великосимвольні принтери

Це ідеальний варіант для друку на габаритній вторинній упаковці. Можна використовувати варіанти з етикетками великого розміру, наприклад, на пористих коробках, але він є дорожчим. А великоносимові струменеві принтери здатні друкувати текст, символи та логотипи великого розміру на пористих та непористих поверхнях досить швидко та з низькими витратами на витратні матеріали.
Крім того, такі маркіратори мають низьку роздільну здатність, що споживає менше фарби на друк, але при цьому маркування залишається якісним і у великому розмірі. Розмір шрифту по висоті може регулюватися аж до 114 мм, все залежить від моделі та можливостей маркатора.
Великосимвольні маркіратори також легко встановлюються до товарної стрічки і працюють автоматизовано, як і дрібносимвольні. Є моделі ручних крупносимвольних маркіраторів, які досить зручні, якщо на виробництві немає можливості встановити принтер для маркування габаритних коробок. Вони друкують не гірше за стаціонарні, просто вимагають постійної участі співробітника і сам процес займає більше часу.

І так, не варто думати, що гірше – великосимвольний принтер або дрібносимвольний. Вони мають різні сфери застосування і якщо можливості виробництва дозволяють мати відразу два типи принтерів, але процес маркування первинної та вторинної упаковки стане повністю оптимізованим.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!