Слабкі місця маркувальних принтерів. Що робити при поломці?
Слабкі місця маркувальних принтерів
Будь-яке обладнання має властивість ламатися, на жаль, і будь-яке обладнання має слабкі місця, які можуть виявлятися його при неправильній експлуатації або тривалого терміну служби. До маркіраторів це теж відноситься, хоча зараз виробники принтерів маркування намагаються усунути всі можливі недоліки в нових моделях.
Маркіратор може дати збій з багатьох причин, але найчастіше це відбувається саме через неправильне застосування маркувального обладнання або через це навантаження в процесі виробництва. Розберемося, що може вплинути працювати маркиратора:
- Неналежні умови для обладнання. У характеристиках кожного принтера описується, за яких умов він може працювати – температура, рівень вологи і т.д. Обов’язково вивчайте всі зовнішні умови експлуатації та дотримуйтесь їх.
- Неправильне встановлення. Струменеві маркіратори мають відмінну якість друку та характеристики, але їх гідросистема пов’язана з соплом – головкою розпилення чорнила. Якщо сопло встановити занадто близько до товару для друку, чорнило може забиватися усередину через зворотну віддачу, що в подальшому призведе до поломок. Занадто натягнуті дроти також можуть спричинити подальшу поломку.
- Правила експлуатації сопла. Як говорилося вище, сопло вимагає і правильної установки та правильного змісту. У деяких комплектах маркіраторів є навіть спеціальний чохол для сопла, щоб зберігати. Це дозволить уникнути попадання пилу в сопло, засихання чорнила всередині та конденсату через зміни температури в приміщенні.
- Витратні матеріали. Одна з найпопулярніших причин частих поломок струменевих маркіраторів. Неякісні розхідники можуть вплинути не тільки на якість друку, а й на маркиратор. Чорнило може забивати гідросистему, яка досить чутлива до таких продуктів. Навіть із промиванням системи, проблема може вплинути на всю систему обладнання.
Це є основні причини, які можуть вплинути на роботу обладнання. Звичайно ми не беремо до уваги зовнішні пошкодження обладнання та збій налаштувань інтерфейсу.
Що робити при поломці?
Спочатку необхідно з’ясувати всі “симптоми” поломки. Якщо у вас на підприємстві немає фахівця з маркувального обладнання, варто звернутися до компанії, яка займається ремонтом маркіраторів. Якщо ваш постачальник надає послуги гарантійного обслуговування – чудово, зверніться до нього для вирішення проблеми. Якщо у вас минув термін гарантії або постачальник не займається ремонтним обслуговуванням, зверніться до компанії Marking.in.ua.
Компанія займається не тільки постачанням маркувального обладнання та розхідників, але й має низку фахівців з обслуговування маркіраторів та спеціалізований сервіс для швидкого та якісного ремонту. Крім того, є можливість ТО прямо на вашому виробництві, а якщо компанія забирає ваш маркіратор у сервісний центр, то надає маркіратор в оренду на час ремонту.