Купив маркіратор, що далі?

Що робити після покупки маркіратора

Купівля маркувального обладнання, як то кажуть, “півбіди”, далі йде не один процес для його інтеграції у ваше виробництво. Що саме потрібно передбачити одразу після покупки обладнання:

  • Його правильна установка у виробничий процес та до товарної стрічки. Для цього спочатку враховуйте розміри маркатора, довжину сопла і те, як ви підключатимете обладнання.
  • Далі необхідно підключити обладнання та підлаштувати швидкість друку, до швидкості руху стрічки, щоб друк був на потрібному місці виробу, чіткий та якісний. Також сюди віднесемо налаштування параметрів друку (шрифту, розміру, інформації для друку). З правильними налаштуваннями, у вас не буде проблем зі шлюбом друку.
  • Не забуває про підбір розхідників, якщо вони використовуються. Тут важливо випробувати чорнило і налаштування друку на пробній партії, щоб переконатися в якості друку і чи підходять вам саме такі установки.
  • Навчання персоналу. Повірте, навіть якщо у вас немає спеціаліста з маркувального обладнання, багато компаній-постачальників, як Marking.in.ua, пропонують повноцінне навчання фахівців виробництва. Таким чином, для вас це економія на елементарному обслуговуванні, вирішення простих проблем друку швидко та чітко та жодних витрат часу. Співробітники повинні вміти поповнювати розхідники, налаштовувати параметри друку, поводитися з соплом, а у випадку з лазерним маркіратором – знати все про техніку безпеки під час роботи з обладнанням.
  • Уточніть, чи зможе постачальник надати вам гарантійне та післягарантійне обслуговування та якісні розхідники.
  • Після всіх процесів виробництво може повноцінно працювати з маркуванням продукції.

Що робити у форс-мажорах

Працює у вас маркіратор, все добре, партії проходять процес друку, а тут “хоп”, маркіратор зламався. Якщо працівники виробництва не зможуть знайти елементарні причини поломки, зверніться до постачальника обладнання, якщо вони мають сервісний відділ. Не варто спочатку звертатися до компаній, які займаються незалежним ремонтом обладнання, тому ремонт буде більш витратним. Фахівці компанії-постачальника нададуть гарантійне обслуговування і навіть із заміною запчастин, якщо потрібно, ремонт буде менш витратним і якіснішим, адже постачальники знають все про “свої” моделі принтерів.

З такими простими рекомендаціями, ви зможете передбачити всі погані ситуації при введенні маркатора у ваше виробництво, що дасть вам можливість швидше та якісніше маркувати вашу продукцію.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!