Маркування великогабаритних виробів

Як вирішити проблему друку

Маркування обов’язкове не тільки на первинній тарі товару, а й на вторинній, до якої належать коробки, палети, ящики, бочки і таке інше. Тут використання товарної стрічки вже не раціонально, тільки якщо виріб не дуже великий. Звичайний дрібносимвольний маркиратор не зможе залишити видиме маркування, яке буде легко рахувати з виробу, тому для великогабаритних виробів використовуються інші методи друку.

Для великогабаритних виробів, який можна провести через товарну стрічку, використовують крупносимвольні струменеві маркіратори. Вони працюють за принципом простих краплеструменевих маркіраторів і точно також інтегруються в роботу товарної стрічки, але друкують символи великих розмірів.

Другий варіант друку на великогабаритних виробах є ручний маркіратор. Відмінний варіант для маркування палет та виробів, які не пересуваються з виробництва. Налаштування маркатора дуже проста, як і сам процес використання. Такі маркіратори здатні також залишати дати, логотип, текст, номер партії, штрих-коди та інше. Головне – це правильно налаштувати параметри друку та далі можна використовувати на будь-якій поверхні (залежно від моделі).

І ще один, досить популярний варіант – це термотрансферний друк. Термотрансферний маркіратор перенесе потрібні дані на етикетку, а далі етикетка переноситься саме на поверхню виробу. Такий спосіб часто використовується для маркування палет, з партіями товарів, коробів та товарів великих розмірів (наприклад, побутова техніка). У налаштуваннях термотрансферних маркіраторів є параметри розміру шрифту, які дозволять створити етикетку з чіткими та великими символами.

Який варіант вибрати

Тут все залежить від розмірів виробу та можливостей виробництва. Якщо немає можливості встановлення товарної стрічки, то ручний маркиратор відмінно підійде для маркування, якщо ж обсяги виробництва надто великі, то варто задуматися над покупкою стаціонарного маркіратора – термотрансферного або великосимвольного. Тут якраз той випадок, коли машина впорається з більшими обсягами краще, ніж співробітники виробництва.

Якщо ви не можете визначитися, яке саме обладнання вам підібрати під друк на великогабаритних вантажах, на сайті Marking.in.ua є різні варіанти маркіраторів, які допоможуть оптимізувати процес виробництва та працювати з маркуванням на різних виробах.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!