Універсальний маркіратор – що це? Переваги універсальних принтерів.

Універсальний маркіратор – що це?

Багато виробників бояться купівлі маркувального обладнання через те, що вважають, що це вузькопрофільні принтери, які неможливо використовувати в кількох сферах відразу і “вихлопу” від нього буде мало. Насправді ж, можна вибрати не тільки маркіратор, який швидко себе окупить, але й таку модель, яку можна буде застосовувати на всіх товарах виробника та для різних цілей.

Сучасні маркіратори спеціально продумані так, щоб виробник зміг залишити друк на різних об’єктах та різну інформацію, головне спочатку підібрати саме таку модель. Як це зробити:

  • розглядайте налаштування друку – яку саме інформацію може залишити маркіратор (логотип, текст, штрих-код, дати);
  • на якій поверхні здатний друкувати маркіратор;
  • звертайте увагу на розмір поля друку – є мінімум і максимум у налаштуваннях, які дозволять залишати маркування і на дрібних товарах і великих (наприклад, коробках);
  • струменеві маркіратори, з використанням різних кольорів та типів чорнила, допоможуть вирішити проблему з печаткою на поверхнях будь-якого кольору;
  • інтерфейс – тут зручно буде і з мовними параметрами (наприклад, для друку товарів на експорт), з налаштуваннями підключення, щоб використовувати його як окрему машину та для підключення до бази у ПК;
  • конструкція маркатора – відразу звертайте увагу на обладнання, яке здатне працювати в будь-яких виробничих умовах.

Універсальними можна назвати не тільки струменеві маркіратори (каплеструминні та термоструминні), а й термотрансферні та лазерні принтери. Термотрансферні дозволять зробити етикетку для будь-якого товару, але такий спосіб при невеликих обсягах виробництва дуже витратний. Лазерний маркиратор підійде для будь-якої поверхні як для металу, дерева або пластику, так і для паперу.

Переваги універсальних принтерів

Купивши один раз універсальний якісний маркіратор, ви відразу вирішуєте проблему маркування на кілька років уперед. Навіть якщо тип виробництва зміниться, ви зможете використовувати те саме обладнання для маркування без додаткових витрат. Якщо ж виникне проблема у подальшому перепродажі, універсальний маркатор буде легше віддати на виробництво, яке потребує обладнання.

Підібрати універсальний маркатор вам допоможуть фахівці компанії Marking.in.ua, які за вашими вимогами підберуть відповідну модель за прийнятною вартістю.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!