Стаціонарне маркувальне обладнання для великих підприємств

Яке маркувальне обладнання слід вибрати для великого підприємства

Так як при великому обороті товарів, необхідність якісного маркатора тільки підвищується, варто розглядати обладнання, яке працюватиме безперебійно навіть в умовах великого завантаження. Стаціонарні маркіратори зручні тим, що практично всі моделі працюють без постійної участі оператора і при цьому якість маркування залишається на високому рівні та з мінімальною кількістю допустимого шлюбу друку.

Розглядайте насамперед маркіратори, які вам будуть вигідні економічно. Не варто розглядати дешеві варіанти маловідомих виробників. Заощадивши на вартості обладнання, ви можете понести збитки на його часте ремонтне обслуговування, а також всілякі шлюби друку на товарах.

Тип маркіратора також відіграє велику роль як друк на певному типі упаковки. Також різні типи зумовлюють і швидкість роботи під час друку. Якщо у вас змішаний асортимент, варто звертати увагу на універсальніші моделі, які зможуть створити якісний друк, наприклад, як на плівці, так і на паперовій упаковці. Нагадаємо, що найпопулярнішими є струменеві (каплеструминні і термоструминні) і лазерні маркіратори.

Інтеграція стаціонарного маркатора до виробничої лінії теж справа не з легких. Тут необхідно враховувати, чи працює маркиратор на самостійній операційній системі, або підключається до ПК для спільної роботи та налаштування швидкості друку та параметрів маркування.

Якщо ж ви не готові до купівлі стаціонарного маркувального обладнання, ви можете взяти його в оренду, оскільки багато компаній пропонують цю послугу. Такий варіант підійде вам для пробних партій, щоб зрозуміти чи підходить вам тип та модель маркатора під ваші обсяги та асортимент.

Де купити стаціонарний маркіратор в Україні?

Варіантів досить багато, але пропонуємо розглянути компанію Marking. Фахівці компанії допоможуть не тільки підібрати відповідний для вашого виробництва маркиратор, але й надавати низку послуг, які дозволять вам заощадити час та витрати на впровадження обладнання у виробничу систему:

  • встановлять та підключать обладнання;
  • навчать співробітників роботі з маркувальним обладнанням, а також елементарним технічним обслуговуванням;
  • допоможуть підібрати необхідні витратні матеріали для маркіратора.

У переліку моделей, на сайті компанії Marking.in.ua, ви можете побачити не тільки нові маркіратори, але й у відмінному технічному стані. Також компанія надає послуги оренди обладнання, що дозволить вам випробувати його у справі та визначитися з вибором маркатора.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!