Маркування на текстильних виробах, стрічках, стропах та тканих матеріалах.

Особливості маркування на текстильних виробах

Маркування на текстильних виробах, стрічках, стропах та інших тканих матеріалах є досить специфічним і використовується в багатьох галузях виробництва. Таке маркування залишається і на буксирувальних тросах, мішковині, стяжних системах та на стрічках під час виробництва одягу.

Насамперед, особливість даного типу маркування в необхідному високому рівні зносу до стирання, вицвітання, різних погодних умов, а також до тих самих високих температур при обробці матеріалу або виробу безпосередньо. Не варто забувати і про форму виробу та розмір бажаного маркування. Якщо ми говоримо про друк на текстильних стрічках при виробництві одягу, то простий споживач повинен на невеликій ділянці побачити всю бажану інформацію про виріб. Якщо це логотип або штрих-код, він має бути високої роздільної здатності та доступний для зчитування.

Який маркатор вибрати для текстилю різного типу

Виробники текстилю, строп та інших тканих виробів та матеріалів частіше використовують струменеві маркіратори для друку. Такі маркіратори можуть залишити необхідну інформацію за раз на кілька рядків, висота друку та налаштування залежать від моделі маркатора. Простий краплеструменевий маркиратор хоч і працює за рахунок чорнила, але їх властивості відмінно поєднуються з багатьма видами тканин. Тут відразу ви отримуєте низку плюсів:

  • маркування проводитися безконтактно, тобто під час друку не будуть пошкоджені властивості матеріалу та його форма;
  • можна використовувати різні кольори чорнила, при необхідності;
  • є водостійке чорнило, яке витримує різні температурні умови, а також використання в будь-яких погодних умовах тих же строп або стяжних систем. Маркування буде чітко видно після тривалого використання навіть у найжорсткіших умовах роботи.

Зверніть увагу на термоструминні маркіратори, якщо вам потрібна висока роздільна здатність друку. Якщо вам потрібна не тільки текстова інформація, а графічна, то термоструминний принтер чудово з цим впоратися і також може бути задіяний з різними кольорами та типами чорнила.

Якщо ви не можете визначитися з вибором маркатора для текстильних виробів, фахівці компанії Marking.in.ua допоможуть вам підібрати найкращу модель, яка зробить виробничий процес оптимізованим.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!