Основні проблеми при маркуванні палет з вантажем

Які проблеми можуть виникнути під час маркування палет з вантажем?

Транспортування вантажу на палетах вважається стандартним, оскільки товар у первинній упаковці зручно розподілити по партіях, зберігати та транспортувати у будь-який момент. Палети, за своєю конструкцією, зручні для транспортування навантажувачем або автомобільним транспортом і вантаж проходить цілий цикл у сортуванні по партіях, що зобов’язує виробників маркувати його і у вторинній упаковці.

При маркуванні палет, перша проблема, яка може виникнути, – це розташування маркування на великому обсязі вантажу. Є цілий ряд стандартних вимог до виробників, як має бути розміщене маркування при такому типі вантажу та якого розміру воно має бути. Це пов’язано з тим, що в будь-якому такому маркуванні повинен бути штрих-код або дані для зчитування, які сканер може просто не прочитати, через неправильний розмір або місцезнаходження.

Не забуваємо і про якість маркування. Маркування на вантажі проходить цілий цикл процесів, від моменту упаковки і до остаточного споживача, тобто зберігання на складах, транспортування (і це може бути в кілька етапів). Саме тому важлива вимога до того, щоб маркування витримувало як фізичне стирання, від плівки або іншого фізичного пакування, вицвітання на сонці, вологість та інші нестандартні умови.

Які маркіратори розглянути і як маркують палет із вантажем?

Способів маркування палет багато. Сам палетт повинен бути промаркований, але ми говоримо конкретно про нього, як про вторинну упаковку вантажу. Багато хто використовують етикетки для маркування палет. Такий спосіб відповідає всім стандартам, але має низку негативних сторін. Наприклад, якщо друк етикеток з маркуванням проводитися окремо, вам необхідно навантажувати свій персонал додатковою роботою, не тільки завантаженням товару на палет та його упаковкою, а й приклеюванням потрібного маркування. Це витрати часу та додаткові витрати праці. Не факт, що таку етикетку співробітник приклеїть у потрібне місце на потрібній висоті і тим більше, на цей палет. Але, варто зауважити, що такий тип етикеток виготовлений на спеціальному папері, який відмінно витримує всі умови зберігання та транспортування. Друкується інформація на таких етикетка за допомогою краплеструминних принтерів, в основному. Якщо виникає потреба у високій роздільній здатності, використовують термоструминні маркіратори. На сайті компанії Marking.in.ua ви можете розглянути обидва варіанти маркіраторів для друку на різних поверхнях. Є також спеціальні маркіратори для етикеток, які пристосовані тільки до такого типу друку.

Не варто забувати і про те, що є ручні маркіратори, які також здатні залишити якісне маркування та аналогічно часто застосовується для маркування великих коробів та палет.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!