Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Особливості друку на гнучкій упаковці

Гнучка упаковка досить популярна у наш час. Вона чудово захищає товар від зовнішнього впливу, довго зберігає його свіжість та первісні властивості та відіграє важливу роль у брендуванні товару, що дає можливість зробити товар помітним на полицях. Гнучка упаковка відрізняється за щільністю, типом і формою, але вимоги до маркування залишаються стандартними, особливо при харчовому виробництві. Обов’язковим вважається маркування такої інформації, як штрих-коди, номер партії, дати до закінчення терміну придатності.

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Багато виробників використовують термотрансферні принтери для друку на гнучкій упаковці. Це обладнання, яке здійснює моментальний друк на етикетці і відразу переносити її на виріб. Такий спосіб друку усував можливі проблеми з перенесенням інформації на такий тип упаковки, є швидким у процесі виробництва та досить довговічним для продуктів харчування. Але відразу виникає важлива проблема – якщо рветься стрічка друку, то буде потрібно заміна всієї котушки в маркіраторі. Це значно затримує процес виробництва.

Сюди віднесемо ще одну можливу проблему, яка може виникнути з маркираторами ТТП – це нездатність працювати за низьких температурних умов. Тобто, якщо у вас виробництво замороженої продукції, то такий тип маркатора вам не підійде, тому що при низькій температурі стрічка просто не може досягти потрібної температури плавлення.

Для гнучкої упаковки виробники стали використовувати і краплеструминні маркіратори. Вони працюють також на високій швидкості, друкують різні типи даних, залишають якісне маркування без дефектів і добре інтегрується у виробничу лінію.

Щоб уникнути дефектів при використанні краплеструминного маркатора, на гнучкій упаковці необхідно:

  • правильно встановити маркиратор – підібрати висоту друкувальної головки, з якою фарба буде рівномірно розпорошувати друк;
  • налаштувати параметри друку – роздільну здатність, налаштування шрифту, розмір друку та швидкість друку;
  • підібрати якісне чорнило – це дуже важливий пункт для створення якісного маркування. Звертайте увагу на швидкість висихання чорнила, їх стійкості до вологи та вибирайте лише оригінальні фарби для свого маркатора, або хороші перевірені аналоги.

Враховуючи всі ці фактори, ви зможете уникнути дефектів у друку на гнучкій упаковці, а подивитися та купити краплеструминні, та інші типи маркіраторів, можна на нашому сайті Marking.in.ua.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!