Сучасні технології маркування продукції

Ринок обладнання для маркування товарів, на даний момент, пропонує безліч різних варіантів для вирішення виробничих завдань. Нові моделі маркіраторів будь-якого типу націлені на низьке споживання витратних матеріалів і ресурсів і на автоматизовану роботу системи, але як же вибрати “потрібне” між сучасними технологіями маркування під своє виробництво?

Давайте спочатку розглянемо, які варіанти технологій ми взагалі маємо у виборі:

  • Каплеструйний друк. Це вічна “класика”, яка працює за рахунок безконтактного нанесення чорнила на поверхню виробу. Працює система досить швидко за великих обсягів товарів. Нові моделі виготовлені від відомих брендів передбачають навіть автопромивання гідросистеми. Друк виходить якісним, чітким і нестерпним. Можна використовувати різні типи чорнила та кольору.
  • Термоструминний друк. Принцип дії аналогічний краплеструминного друку, але чорнило перед розпорошенням проходять стадію нагрівання, для збільшення їх обсягу. Так маркування виходить високої роздільної здатності 600 DPI, чого звичайний краплеструменевий маркиратор добитися не може.
  • Лазерні принтери. Відмінний варіант для твердих поверхонь і для довготривалого друку, що нестирається ні під фізичним впливом, ні під хімічним. Верхній шар поверхні деформується лазером, що створює маркування на виробі. Використання лазерних принтерів потребує спеціальних умов та обов’язкового дотримання норм безпеки для працівників.
  • Термотрансферний друк. Відмінно підходить для будь-якого типу виробу, первинної та вторинної упаковки, бирок на одяг, оскільки друк наноситься на клейку етикетку або бирку і потім вже клеїться на сам товар. Такий метод маркування підходить і для замороженої продукції, так і для фасованих продуктів харчування. Єдиний недолік – багато витратних матеріалів та витратність методу.

Вибираючи підходящий для себе метод маркування початку визначтеся з цілями та можливостями. Капеструйні маркіратори, навіть нові моделі, менш затратні за своєю вартістю. Вони впораються з основним завданням – швидкого та чіткого маркування. Якщо ваша мета – маркування логотипів, кодів різного типу, зображень і т.д., вам краще звернути увагу на термоструминні маркіратори. Лазерні принтери відмінно підійдуть саме для твердих поверхонь виробів (труби, дроти, скло, дерево) та для товарів тривалого використання.

Також можна розглядати вибір і зі зворотного боку фахівці Marking не рекомендують своїм клієнтам витрачатися на функції маркіраторів, які їм не потрібні. Вам нема чого купувати термоструминний маркатор для друку простої інформації – дати виготовлення, номери партії, термінів придатності і т.д. Вибираючи будь-яку модель з асортименту Marking, ви отримаєте повний перелік усіх можливостей, консультацію з сучасного функціоналу та якісне обладнання, яке прослужить довго.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!