Тонкощі у виборі витратних матеріалів для термотрансферних маркіраторів

Термотрансферні принтери стають все більш популярними на ринку України, тому що вони можуть залишати маркування на абсолютно будь-якому типі, розмірі та вигляді продукції за допомогою етикетки. Якщо раніше проблема виникала з фасованою продукцією, запечатаною харчовою плівкою або продукцією великогабаритною, то зараз це все вирішується за допомогою термотрансферного друку.

Метод такого друку досить витратний, оскільки витратні матеріали при великих партіях закінчуються швидко, але воно безперечно варте. Тим більше, враховуючи, що наклейка та етикетка не псує первісний вид товару та цілісність упаковки, тобто наявність браку маркування зведено до мінімуму.

І так, які ж витратні матеріали знадобляться для термотрансферного маркіратора:

  • Термотрансферні етикетки (на основі плівки). Прекрасно підходять для будь-якого типу товарів, тому що етикетка клеїться зверху. Такі етикетки високоякісні, вологостійкі та довговічні. Друк не зіпсують навіть пряме сонячне проміння. Це можливість залишати маркування і на первинній упаковці (навіть замороженої продукції) та для вторинної упаковки для транспортування.
  • Риббони. Це барвна термотрансферна стрічка, яка здатна залишати друк і на термотрансферних етикетках і текстильних, синтетичних і полімерних етикетках. Хороші риббони забезпечують незмивний друк навіть під хімічним впливом або миючими засобами.
  • Текстильна стрічка. Досить популярні у сфері виробництва одягу для створення інформаційних ярликів. Ріббон залишає інформацію на стрічці, яка надалі не сортуватиметься чи переться під фізичним чи хімічним впливом.

У виборі витратних матеріалів для термотрансферного принтера не варто заощаджувати. Та ж термотрансферна етикетка є основою маркування і обравши неякісну стрічку можна зіпсувати друк навіть з найякіснішим чорнилом та риббоном.

Marking.in.ua пропонує своїм клієнтам не тільки маркувальне обладнання та послуги, але й якісні витратні матеріали для забезпечення якісного друку. Ми не просто так говоримо про те, що термотрансферні маркіратори досить вибагливі. Необхідно заздалегідь забезпечити себе витратними матеріалами, щоб не переривати процес друку. Підібрати необхідні витратні матеріали під ваше обладнання допоможуть фахівці компанії.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!