Переваги та недоліки ручного термоструминного маркіратора

Популярністю користуються не лише стаціонарні маркіратори, а й їх зменшена модель – ручні термоструминні маркіратори. Вибираючи маркувальне обладнання, оператори ринку часто помиляються, вибираючи те, що дешевше, тобто ручний маркіратор. Але давайте розглянемо, для чого він і які переваги та недоліки цього обладнання.

Переваги ручного маркіратора

Ручний маркиратор використовується як на виробництві, так і на складах та точках продажу продукції. Саме він може зробити те, що не під силу стаціонарному маркіратору – залишити друк на габаритній продукції, яку не помістити на товарну стрічку. З ручним маркиратором можна працювати на будь-якій поверхні виробу, як і зі стаціонарним та залишати будь-який тип інформації – текст, коди, дати і так далі. Звичайно, все залежить від моделі термоструминного ручного маркатора.

Загальні переваги ручного маркатора:

  • низька вартість, якщо порівнювати із стаціонарним маркіратором;
  • можна працювати у будь-якій точці виробництва та складу;
  • легкий у руці, що дає можливість довгої ручної роботи;
  • друк як дрібновільний, так і великоносимвольний на габаритних виробах;
  • якість друку не гірша за повноцінний принтер.

Недоліки ручного маркіратора

Недоліків, як таких, немає, але ви повинні розуміти, що промаркувати великі партії товарів буде важко. Для цього найбільш раціональним є саме стаціонарний маркіратор, який автоматизовано виконуватиме роботу синхронізовано з товарною стрічкою. Ручний маркіратор більше підходить саме для габаритних виробів та продукції, вторинної упаковки дрібних партій товарів, яка потребує додаткового маркування (коробки, палети, ящики тощо) або для маленьких партій будь-яких виробів, де необхідне додаткове маркування (наприклад, імпортні товари) .
Щодо заряду батареї ручного маркатора теж все досить продумано. Сучасні моделі зроблені так, щоб можна було залишити друк великої кількості та будь-якої складності, якомога довше.

Де купити ручний термоструминний маркіратор?

Компанія Marking.in.ua пропонує розглянути ручні маркіратори з асортименту обладнання. Представлені найпопулярніші та найкращі моделі від міжнародних брендів виробничого обладнання – Fastjet, Meenjet та Sojet. Моделі легкі в користуванні як з боку налаштування друку, так і по заміні витратних матеріалів і самого друку.
Фахівці компанії допоможуть вам підібрати модель, яка підійде під виконання вимог виробництва.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!