У чому відмінність маркування між кабелем та проводом?

У чому відмінність маркування між кабелем та проводом?

Як би не набридли значення “кабель” і “провід” – це зовсім різні вироби, які вимагають різного маркування. За типом осердя дроту бувають мідні та алюмінієві, вони мають ізоляцію, складаються з кількох дротів скручених у джгут. Кабель поєднує в собі кілька окремих ізольованих жил, з’єднаних міцною оболонкою для захисту.

З цих двох виробів маркуються у різний спосіб саме кабелю. Маркування на кабелях необхідне як відстеження підробок над ринком, але й інформації доступної покупцю під час купівлі. Маркування на кабелі може вказувати на тип сердечника та кількість жил у дроті, з якого складається кабель. Також маркування вказує який тип матеріалу ізоляції та площу перерізу.

Маркування кабелю

Для маркування кабелю використовують різні методи, особливо використовують при продажу і етикетки, що самоламінуються, кабельні бирки і пластикові кліпси. Вигіднішим вважається друк на самому кабелі, але для цього необхідний спеціальний маркіратор, який зможе друкувати на такому тонкому виробі.

Друк на етикетках і бирках також проводиться окремо, а потім переноситься на кабель для зручності. Основна вимога – друк має бути стійким до зносу і довготривалим, тому використовують як струменеві маркіратори, так і лазерні. Лазерний друк не зашкодить оболонці ізоляції кабелю, оскільки лазерний промінь проникає не глибоко на поверхні і не деформує його верхній шар.

Компанія Marking є постачальником обладнання для маркування в Україні. Моделі в асортименті можна підібрати для друку різних бірок і етикеток, так і для друку на самому кабелі. Важливо враховувати обсяги виробництва, щоби фахівці компанії допомогли підібрати найбільш оптимальний варіант маркатора.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!