Маркування заморожених продуктів. Вибір маркіратора

Маркування заморожених продуктів

Заморожені продукти досить специфічний товар для маркування через умови виробництва та зберігання цього продукту. Низька температура та постійна вологість не повинні впливати на якість друку.

Для маркування заморожених продуктів використовують різні типи друку. В основному виробники воліють термотрансферний друк, який працює за рахунок друку інформації на спеціальній етикетці та перенесення етикетки на продукцію. Такий спосіб хороший за якістю і підходить для будь-якого типу упаковки, навіть для найтоншої плівки, але вважається одним із найзатратніших. Спеціальні етикетки нормально переносять холод і вологу і не пошкоджуються у процесі транспортування та зберігання.

Капеструйні маркіратори також використовуються для маркування замороженої продукції, але тут необхідно використовувати спеціальні якісні чорнила, які не піддаються стирання через вологу. Лазерні принтери також застосовують часто через відсутність розхідників. Таке маркування буде нестирати при будь-яких перепадах температури.

Варто враховувати і те, як ви створюєте маркування. У жодному разі не варто робити це вже на замороженій продукції, тому що ви не тільки не зможете надрукувати потрібну інформацію на вологій упаковці, але й пошкодите сопло струминного маркатора, і тим більше пошкодіть лазерний принтер. Якщо використовуєте струменеві маркіратори, то враховуйте, що перед заморожуванням продукції чорнило має висохнути. Час висихання завжди вказується виробником чорнила.

Якщо продукт, що швидко псується, наприклад, риба, м’ясна продукція, налаштовуйте маркувальне обладнання на роботу заздалегідь, щоб це не вплинуло на якість продукту, з урахуванням часу висихання маркування.

Вибір маркіратора

Вибрати відповідний маркиратор можна на сайті Marking.in.ua. Компанія має величезний досвід у наданні якісного маркувального обладнання та послуг, пов’язаних з його обслуговуванням. На сайті представлені найактуальніші моделі краплеструминних, термоструминних та лазерних маркіраторів, як стаціонарних, так і ручних. Також компанія надає послуги оренди та маркування на підприємстві замовника.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!