Оренда обладнання для маркування. Для кого це вигідно?

Плюси оренди маркувального обладнання

У важких економічних умовах роботи в Україні, багато підприємств все ж таки запускають своє виробництво та налагоджують усі процеси. Багато хто з них, ті хто тільки починає свою діяльність, продумує варіанти для зменшення початкових витрат на виробництві і не може дозволити собі купівлю дорогого обладнання. Саме в цій ситуації вигідніше орендувати промислове обладнання та техніку, щоб мінімізувати витрати.

Маркувальне обладнання не є винятком. Вартість покупки маркатора залежить від моделі та розхідників, а купувати дешеве обладнання означає втратити якість друку та готується до можливих поломок та помилок у роботі. Кому все ж таки вигідно орендувати маркіратори:

 • підприємствам, які тільки розпочинають свою роботу та не хочуть витрачати кошти на купівлю;
 • підприємствам, які тільки розпочинають свою діяльність і хочуть випробувати кілька типів маркіраторів, щоб вибрати підходящий для себе, для найкращого результату;
 • невеликим підприємствам, які не впевнені у своєму стартапі та не хочуть витрачати кошти на купівлю;
 • великим підприємствам, які використовують кілька маркіраторів на виробництві.

  У чому плюси оренди маркіраторів у компанії Marking

Компанія Marking пропонує оренду як нових, так і вживаних маркіраторів на будь-який термін. Вартість обговорюється попередньо, як і умови оренди, щоб створити комфортні умови для клієнта. Разом з орендою компанія пропонує ряд послуг:

 • доставка обладнання на підприємство;
 • підготовка обладнання до роботи та встановлення на місце роботи;
 • повне підключення обладнання до товарної лінії;
 • обслуговування обладнання у процесі роботи (заміна фарби, діагностика);
 • навчання персоналу підприємства до роботи з устаткуванням.

У вас не буде проблем з обладнанням та помилками друку, тому що фахівці компанії повністю налаштують і покажуть, як користуватися маркиратором.

Орендувати можна будь-який тип маркатора – лазерні, краплеструминні, термоструминні. Якщо ви не можете визначитися з типом маркатора для свого підприємства, співробітники компанії допоможуть вам підібрати підходящий варіант під ваші обсяги виробництва, тип продукту чи виробу та під ваші вимоги.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!